İzmir Vokalist Olarak Izmirde Rock-metal Grubu Arıyorum.

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda Traumbra tarafından 27 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

1. Yaklaşık 7 yıldır şarkı söylüyorum. Şu an profesyonel 2 tane grubum var fakat tarzları bana hitap etmiyor. Bu gruplarla sahne deneyimim var (Arena-Havagazı Fabrikası-Bios-Gündoğdu Meydanı-Hayal Kahvesi)... 80-90 lar metal (skid row - guns 'n' roses), türkçe, yabancı rock - metal, blues tarzlarında söylerim çoğunlukla. Ayrıca Gitar, Bateri ve Bass gitar da çalıyorum fakat tek vokal olmak tercihimdir. İzmir' de grup arıyorum. Mesaj ile ulaşabilirsiniz.

2. selam ben Savaş gurubumuzun vokal ve bass gitar ihtiyacı var vokalle anlaşamadık bass ta iş buldum diyerek ayrıldı bayramdan sonra 3 basçı arkadaşla görüşecektik ilk vokalimizle türkçe rock şarkılar çaldık aliağada konserden sonra ayrıldık bu vokalle çaldığımız şarkıların bazılarını evde çalıp kaydetmiştim fikir olması acısından playlist olarak atıcağım daha sonra ki vokal arkadaşla 70 ler 80 ler yabancı rock şarkılar çaldık sadece ilk sdütyoda 40 dakika içinde 7 şarkıyı eksiksiz takılmadan çaldık çaldığımız şarkılar led zeppelin bon jovi guns roses skid row jimy hendrix eric clapton cream dan şarkılardı vokal herkeze çok fazla karıştığı için tarzı çok sevmeme rağmen ayrıldık şu an vokal arıayışındayız ve bayramdan sonraya yetiştirirsek iyi bir basçıyıda almamız kolay olacak gurup oarak vokalin repertuarındaki şarkıları pek ayırt etmiyoruz ama rock seviyoruz isterseniz görüşebilirsek detayları konuşup tanışmış oluruz

Bu Sayfayı Paylaş