Izmir'de Işinin Ustası Bir Luthier Arıyorum

arkadaşlar merhabalar öncelikle geçenlerde ikinci el olarak aldığım (dosttan) liquifire manyetiğimi bugün ısparta luthier'e yaptırmış bulunmaktayım fakat luthier'in dediğine göre manyetiğin yarı ölü olduğunu söyledi yani manyetiğin ikisinden biri ses çıkartmıyor dolayısıyla humbucker performansı single coil vari bir ses veriyor sorunun manyetikten kaynaklı olabildiğini ancak gerçekten işinin ustası bir luthier'inde göz atmasında fayda olabileceğini söyledi. bayramdan sonrası izmir'e geleceğim ve usta kişilere göstermek istiyorum nereye gidebilirim ve manyetik tamir edilebilir mi yardımcı olursanız çok minnettar kalırım iyi geceler.

iletişim olarak herhangi bir bilgi var mı elinizde ve birde manyetik tamiri yapan bir yer biliyor musunuz yapılıyorsa tabii

Facebook'ta "cenker müzik market" diye aratın, hem yaptığı işleri görür hem haritadan yerini rahat bulursunuz (araba yoksa metro ile en kolay).

Manyetik tamiri için izmirde duymadım, eğer bağlantı sorunu değilde gerçekten manyetiğin içinde sorun varsa luthier hiç aranmaz İstanbulda manyetik saranlar vardı (hiç isim hatırlamıyorum, belki forumdan başka üye hatırlatır) onlarla iletişime geçerdim çünkü tamir için ihtiyaç duyulan bakır tel/kablo luthier'de olmaz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
teşekkür ederim iletişime geçeceğim :)
Facebook'ta "cenker müzik market" diye aratın, hem yaptığı işleri görür hem haritadan yerini rahat bulursunuz (araba yoksa metro ile en kolay).

Manyetik tamiri için izmirde duymadım, eğer bağlantı sorunu değilde gerçekten manyetiğin içinde sorun varsa luthier hiç aranmaz İstanbulda manyetik saranlar vardı (hiç isim hatırlamıyorum, belki forumdan başka üye hatırlatır) onlarla iletişime geçerdim çünkü tamir için ihtiyaç duyulan bakır tel/kablo luthier'de olmaz.

Geri