Epip Lp Custom Pro-prs Se Zach Myers-epip Björn Gelotte

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda UlasBaran tarafından 30 Ağustos 2017 tarihinde açılan konu

Kişisel deneyimlerinize ve açıklamama göre hangisini tercih/tavsiye edersiniz?

 1. Epiphone Les Paul Custom Pro

  12.5%
 2. PRS SE Zach Myers

  75.0%
 3. Epiphone Björn Gelotte Les Paul Custom

  12.5%
 1. Arkadaşlar herkese selamlar. Sorum basit. Bu üç gitarı da denemiş olan ya da bu üçünden herhangi birini,ikisini denemiş olan varsa kişisel görüş,izlenim gibi gibi yorumlarınızı yazar mısınız? Bu üç gitardan birisi almayı planlıyorum değişiklik olması için. Elimde Schecter Hellraiser Special C-1 FR var aslında floyd rose köprü sisteminden biraz sıkıldığım için bir tane de hem görünüşü farklı hem tonu hemde sabit köprülü ve ton yelpazesi farklı olan bir gitar edineyim istiyorum. Epiphone Björn Gelotte ile benim gitarımdaki manyetikler aynı fakat LP olmasından kaynaklı benim gitarımla arasında fark olacağını düşündüğüm için aklıma takıldı... Yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim çok yardımcı olmuş olursunuz.
   
 2. Epi kağıt üstünde sign lara her zaman daha iyi malzeme kullanıyor. Bunu derim, ama prs in de epiden iyi olduğunu hep söylerler. İkisini de deneme şansım olmadı.
   
  UlasBaran bunu beğendi.
 3. Ec 1000 kullanmış birisi olarak bir alternatif olarak kesinlikle düşünün.
   
 4. Elimdeki gitarla nerdeyse birebir aynı sadece kasa tipi les paul benzeri ve ağacı benim gitarımdan daha ince o yüzden pek bakmıyorum...
   
 5. O zaman bjorn de düşünmeyin derim. Çok farklı olacağını sanmam.
   
  UlasBaran bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş