Satılık Sx Lespaul Gitar + Vox Tonelab St (akustik Gitar Ile Takas)

'Elektro Gitarlar' forumunda Cgremre tarafından 5 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    1150 TL
    Takasa:
    açık
    Arkadaşlar selamlar,
    Gitarım SX EH3D DS model Les Pauldur. Herhangi bir kırığı çiziği çatlağı bulunmamaktadır. Telleri 3 gün önce değiştirdim elektronik ya da ağaç sorunu bulunmamaktadır. Tonları tatminkardır dileyene video gönderebilirim.
    Pedalıma gelecek olursak Vox Tonelab ST model lambalı bir pedaldır. İnternette bir çok incelemesi mevcuttur. Ankara içi elden satış düşünüyorum hem alan kişinin içine sinsin hem de kargo ile uğraşmak istemiyorum. Fiyatta pazarlık düşünmüyorum oldukça makul rakamlar yazdığımı düşünüyorum. Anlayış ile karşılarsanız sevinirim.

ilan linkleri ;
    Sx Lespaul - En Uygun SX Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 477715966

Vox Tonelab ST - Prosesör ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 478078800

2. Merhaba HT-1 Metal kafa ile prosesör takası düşünürmüsün ?

3. Malesef hocam, sonradan farkettim kusura bakma takas düşündüğüm enstrümanı yazmamışım. Akustik gitar ile takas düşünüyorum sadece

4. Takas opsiyonu olarak aklımda olan enstrüman akustik gitardır. Olur da elektro gitara geçmek ya da dönmek isteyen arkadaşlar var ise gitar + pedal karşılığı ya ederi kadar akustik gitar ya da alt seri olmayan akustik gitarlar + nakit şeklinde takas makul olabilir. Sevgiler

Bu Sayfayı Paylaş