Satılık Presonus Audiobox 1818vsl Usb

'Kayıt Ekipmanları ve Yazılımları' forumunda Anahtar tarafından 5 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İzmir
  Fiyat:
  1550 TL.
  [​IMG]
  [​IMG]

  [​IMG]

  Orjinal adaptörü ile muhteşem preamfileriyle kusursuz 8 kanal ses kartı Presonus Audiobox 1818vsl evimde kurduğum mini stüdyomda çok kısa bir zaman kullandım.
  Yeni 1.2 sürücüler ile artık VSL1818 iPad ile uzaktan kontrol imkanına kavuştu. Applikasyonuyla iPad ile kontrol edebilirsiniz.

  Birinci kalite sound
  AudioBox 1818VSL ön panelde iki adet mic/instrument combo ve 6 adet mic/line combo girişe, iki bank halinde seçilebilen +48 V phantom power'a, 8 line seviyesi çıkışa, 8 kanal ADAT giriş / çıkışa (44.1 veya 48 kHz) sahiptir. S/PDIF giriş / çıkış ile birlikte toplam 18 giriş ve çıkış kanalı kullanıma hazırdır.

  Presonus, pre-amfinin kalitesinin iyi bir ses kaydı için ne kadar kilit bir rol oynadığının farkındadır. Mikrofon pre-amfisinin görevi sinyalin analogtan dijitale çevrilebilmesi için mikrofon sinyali seviyesini line sinyal seviyesine yükseltmektir. Mikrofonu line seviyesine yükseltme işleminde, sinyal dijitale çevrilmeden önce mikrofon voltajı yaklaşık 400 kat artırılır. Ucuz bir pre-amfinin sağlayacağı yetersiz dönüşüm neticesinde elde edeceğiniz cılız, gürültülü ve sert bir sestir. AudioBox 1818VSL yüksek kaliteli pre-amfileriyle aradığınız temiz ve sıcak sesleri size sağlar.
   

Bu Sayfayı Paylaş