Ses Kartına Referans Monitör Bağlamak

Ses kartıma referans monitörlerle giriş yaptım mikserden ses alabiliyorum nux mini port uc-2 kullanıyorum fakat öndeki tekli girişlerden gitarı ya da mikrofonu bağladığım zaman monitörlerden ses alamıyorum ve bugün telefondan deplike uygulamasını denemeye çalıştım normalde bilgisayardan girip guitar rig 5i kullandığım zaman kulaklıkla ses alabiliyordum ama monitörlerden alamıyordum fakat telefonla bağlandığımda kulaklığıda kullanamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
20170906_185829.jpg
20170906_185845.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet ayrıca mikser var pardon çıkış yaptım yanlış yazmışım mikseri giriş yapıp kolonlara çıkınca (ses kartı üzerinde) sorun olmuyor ses alabiliyorum

-mixer a neden ihtiyaç duyuyorsunuz? onun la ilgili bir sıkıntı muhtemelen .
-Marka model nedir?
-Gitar rig de input ve output ayarlarını ses kartııza göre yaptınız mı?
-Normalde media player vb.. müzik çalarken de monitörlerden ses gelmiyor mu? sadece VST kullanırken mi sıkıntı var?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
-Marka model nedir?
-Normalde media player vb.. müzik çalarken de monitörlerden ses gelmiyor mu? sadece VST kullanırken mi sıkıntı var?

Evet ses kartına göre ayarladım ses geliyor fakat sorun monitörlerden gelmemesi ve monitörlerde çalışmama gibi bir durum yok yani monitòrlerden ses alabilyorum

-Marka model nedir?

Evet ses kartına göre ayarladım ses geliyor fakat sorun monitörlerden gelmemesi ve monitörlerde çalışmama gibi bir durum yok yani monitòrlerden ses alabilyorum

En başından beri noktalama işaretleri kullanmadığınız için söyledikleriniz birbirine karışıyor. Karışık, düzensiz ve eksik bilgi paylaşıp derdinize çözüm arıyorsunuz. Yardım istiyorsunuz, ancak yardımcı olmak isteyen biri sizin sorununuzu doğru anlamak için belli sorular sorduğunda; onları da yanıtlamıyorsunuz.
Sorununuzu çözmek değil; amacınız sanki durumunuza isyan etmek gibi.....
Ben daha fazla yardımcı olmaya çalışmayacağım.

Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Geri