İlan Kapandı Jackson Warrior Japan "98 Full Mod Seymour Duncan Blackout

'Elektro Gitarlar' forumunda vaibey tarafından 9 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Takasa:
    kapalı
    *Detaylı fotoğraflar ciddi alıcıya gönderilir*
    Modlardan başlarsak;
    Seymour Duncan Blackouts
    (Pasif karakterli aktif manyetikler)
    Manyetik ve gitar kombinasyonu hakkında detay vermek istiyorum;Pentagram hayranı biri olarak yakalamak istediğim ton Anatolia - Bir albümlerindeki hacimli tondu ve bu tonu elde ettim. Alder gövde ile müthiş bir uyum içindeler. Gitar tabiri caizse kükrüyor. Deneyince anlarsınız.
    Takeuchi Floyd Rose
    Eski köprüsü de gayet iyiydi fakat Takeuchi TRS-101 hem stabilite, hem kalitesiyle fark yarattı diyebilirim. Takılmadan önce elime aldım, gülle gibi bişeydi. Made in Japan ve son derece kaliteli bir köprüdür. Sabaha kadar oynayın, akordu kaçmaz. Şaka. Kaçar, oynamayın sabaha kadar.
    Graphtech Knoblar
    Knob demişken volume potansıyla ilgili de şöyle bir detay var; Normalde switch, tone ve volume potansının arasında konumlandırılır Warrior'da. Solo atarken switche erişim kolay olması adına volume potansıyla yeri değiştirildi. Ergonomik anlamda hiçbir sorunu yok artık. Shrediniz bol olsun!

Gitar 1998 üretimi. Kozmetik kondisyonu gayet iyi. Köşelerinde tabii ki dökülmeler var. Ama çok titiz biri olmama rağmen hiç rahatsız etmiyor. Yaşanmışlığı olan bir gitar çalmanın tadı başkadır. Kozmetik takıntınız varsa sıfır ayarında grg170'ler sizi bekliyor...Fretler, perdeler tertemizdir. Sapta çatlak, ele gelen herhangi bir pürüz yoktur.

Açıkçası gitarı satmak hiç içimden gelmiyor fakat araba almam gerekiyor. Elimde ne varsa satıyorum. Umarım başka şekilde para bulurum ve gitarım da bana kalır. Hayırlısı.

Gitarın kendi orjinal soft bir o kadar da hardcase''i mevcut. 3-4 tane tremolo kolu verebilirim. Sadece 1 tane de verebilirim.
    Fiyatta pazarlık belki, bir ihtimal, senin güzel hatırına olabilir. Fakat cenazemiz yok, ederi neyse ona gidecek.Sadece manyetiklerin fiyatına bakarsanız zaten fiyatın makul olduğunu anlarsınız. Elektronik işçilik ve genel bakımları da siz düşünün.
    Takas yok. Peki GRG170 + 300tl?...Lütfen teklif etmeyin. 1800 lira ile takas olur sadece.

Kainatın her köşesine temiz ve sorunsuz şekilde kargolarım. Nasıl isterseniz.

Müzikli günler dilerim.
    Mert
    0 507 864 47 43
    21533949_10209490565772337_1844697903_o.jpg

Son düzenleme: 10 Eylül 2017
    inanist, CanberkPolat ve The_Nebula bunu beğendi.
  2. Satmıyorum Ulen.jpg
    SATMIYORUM ULEN :)

WooHooo ve 9cerberus97 bunu beğendi.

Bu Sayfayı Paylaş