Satılık Peavey Vypyr Tube 60+ Sanpera 1 Footswitch/controller (hibrid Lambalı/modelleme Amfisi)

'Elektro Gitar Amplileri' forumunda trialbyfire12 tarafından 11 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    1400
    Takasa:
    açık
    Amfi tertemiz, lambaları sağlam. Stompbox kısmı ve drive katında 2 6L6 lamba var. Canavar gibi. Hibrit bir amfi olduğu için evde master volume ile çoooooook çok rahat çalışabilirsiniz. Nitekim son 4 yıldır böyle yapıyorum. Bir kere şikayet almadım. Yanında gelen lisanslı DAW Reaper ile vereceğim. Zaten usb çıkışından direk bilgisayara bağlayarak da kayıt alabiliyorsunuz ki içinde ki her biri 2 kanal olan 12 amfi modellemesiyle HomeStudio işleri için oldukça iş bitirici oluyor. Bu fiyatlara alabileceğiniz diğer amfilerin cılız bızır bızır tonları Lamba işiyle kotarılmış, gayet sıcak ve net tonları var. Hepsinin ötesinde alette LOOPER var, footswitch ile kullanabileceğiniz şekilde. Beni almadan tavlayan en büyük özelliği bu olmuştu. Pratik kolaylığı açısından. Şu an üretimi durdurulmuş durumda. Bence bir bakın,

Takas için önceliklerim, orange kafa amfileri, 2x12 kabinler, fuzz, eq, reverb, delay, phaser pedallar +/-ler konuşulur.
    (Tamamen fikir olması adına, 96 fender strat+peavey tube 60 vypyr)

• 60 watts
    • 4 channels with 3-band EQ, master volume and pre- and post-gain controls
    • Real 6L6 tube power
    • 12" custom-voiced modeling loudspeaker
    • 11 editable rack effects
    • 11 editable stomp-box effects
    • Up to 5 effects SIMULTANEOUSLY
    • On-board looper
    • On-board chromatic tuner
    • Up to 400 presets with optional Sanpera II footswitch
    • Studio-quality USB computer interface
    • MIDI In/Out