Satılık Tc Electronic G Sharp

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda Buried tarafından 12 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    350 TL
    Takasa:
    açık
    Herkese merhabalar,

P_20170910_131827.jpg P_20170910_131850.jpg P_20170910_131903.jpg P_20170910_131917.jpg

Yine bu forumdan takas ile aldığım TC Electronic G Sharp efekt prosesörü satılık / takaslıktır,

Delay tap butonu bazen tutukluk yapıyor, onun dışında hiç bir problemi yok, fotoğraflar cihazın kendine aittir

Yalnız bu cihaz benim amfi ile hiç iyi anlaşamadı, blackstar ht5 gibi +4 -10 efekt seviyesi ayarı olan bir amfi veya rack sistemle sorunsuz çalışacaktır diye düşünüyorum.
    Tc electronic ve amfimin üreticisi ile yaptığım uzun mail trafiği sonucu empedans uyumsuzluğu yaşadığımı anladım. Prosesörden hemen sonra clean boost pedalı girince kullanabildim ancak.

Diğer efekler ilgimi çekmiyor fakat reverb efektleri bir harika. Bu nedenle bunu satıp yine muhtemelen tc electronic'in tek reverb pedalını alacağım.

Takasta reverb pedalı, gitar veya aklıma yatabilecek her hangi bir şey olabilir, teklif etmekten çekinmeyiniz.

Teşekkürler.

Son düzenleme: 18 Eylül 2017 08:57
  2. :( Empedans uyumsuzluğunda mı karar kırıldı abi en son. İstersen hangi amfiyi kullandığını da belirt ki arkadaşlar kafa karışıklığı yaşamasın, Blackstar'ın bir modeli mi vardı hatırlayamadım.

Reverb'u gerçekten müthiş arkadaşlar, şu an G Major kullanıyorum ve T.C'nin özellikle reverb konusunda aştığını düşünüyorum. Delay'i de gayet doyurucudur. Bu fiyata kaçırmayın bu aleti.

3. Malesef öyle imiş. TC ve Fender ile mail trafiğim oldu, Fender amfinin fx loop'u buffer'lı olduğundan sıkıntı olmaması lazım dedi ama oldu malesef.

EVH 5150III ile kullandım ben. TC'den gelen mailde bana prosesörden sonra clean boost (buffer) kullanmamı önermişlerdi, o şekilde deneyince sıkıntı tamamen ortadan kalkıyor. Bu olay nova system kullanmaya çalışanların da başına geliyor.

TC'nin garip işleri bunlar galiba... :cautious:

Bu Sayfayı Paylaş