[yardim] Usb Guitar Link Çalışmıyor

Merhabalar ben 1 haftadır deniyorum kafayı yemek üzereyim amfim bozulduğu için ve yenisini alacak durumum olmadığı için bilgisayara bağlamaya karar verdim internette gördüklerimin aynısını yapıyorum ama olmuyor ne Guitar Rig 5 ne Amplitube 4 programından ses alıyorum gitarın tellerine dokununca yukarıdan o ses çubukları hareketleniyor ama ses bana gelmiyor.Laptop kullandığımdan kaynaklanıyor olabilir mi Ne yapmam lazım lütfen yardımcı olun iyi forumlar.
eL1wT6kDSKC3Bxng5C9SzQ.png
ZzW04p9pS26si7NQw8EVPw.png

oMGJ75NhRkWiyQjvZqPLWA.png

74553

Son düzenleme:
C-Media olarak gozuktugune gore driveri yuklememissiniz sanirim.Behringer ucg102 driverini yuklemeniz lazim.Isletim siteminize gore dogru driveri kurun(32/64bit).Input'da ses gozuktugu halde ses alamiyorsaniz output ayarlarinizda problem olabilir.(Harici hoparlor denemek belki isinize yarar.)

Ayni zamanda gelen input sinyalinin gitardan oldugundan emin olmak icin kullandiginiz interface yazilimdan(guitar rig ve amplitube yazmissiniz) tuneri acin.Eger yazilim uzerinden akor edebiliyorsaniz output kisminda sorun oldugu kesinlesmis demektir.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
C-Media olarak gozuktugune gore driveri yuklememissiniz sanirim.Behringer ucg102 driverini yuklemeniz lazim.Isletim siteminize gore dogru driveri kurun(32/64bit).Input'da ses gozuktugu halde ses alamiyorsaniz output ayarlarinizda problem olabilir.(Harici hoparlor denemek belki isinize yarar.)

Ayni zamanda gelen input sinyalinin gitardan oldugundan emin olmak icin kullandiginiz interface yazilimdan(guitar rig ve amplitube yazmissiniz) tuneri acin.Eger yazilim uzerinden akor edebiliyorsaniz output kisminda sorun oldugu kesinlesmis demektir.
teşekkürler deneyeceğim

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Mq3D8udeS8SiDUPtr2A2Xg.png

şu şekilde yaptım cızırtı hariç ses alamıyorum bu konuda hiçbir tecrübemde yok doğru mu yapmışım sorun bendedir belki.

Geri