Bütçe Yok Bunu Yapmam Mantıklı Olur Mu ?

Biz de zamaninda "ulen sese bak ben de bu sesten istiyorum alacam neyse parasi diyip aldik gitarlari" Ama sonrasinda hic de o videolardaki gibi ses cikmadi. Kac sene oldu daha yeni yeni o sesler cikiyor. Tabi cikan ses soba borusundan çıkar gibi geliyorsa ona bir çözüm bulmak gerekir. EQ pedali vs ile yoksa insanin sevki kalmıyor. Arkadasin dedigi gibi ton felan bos isler. Calabilmek önemli. Ne adamlar ne gitarlardan ne amfilerden ne sesler cikartiyorlar

Biz de zamaninda "ulen sese bak ben de bu sesten istiyorum alacam neyse parasi diyip aldik gitarlari" Ama sonrasinda hic de o videolardaki gibi ses cikmadi. Kac sene oldu daha yeni yeni o sesler cikiyor. Tabi cikan ses soba borusundan çıkar gibi geliyorsa ona bir çözüm bulmak gerekir. EQ pedali vs ile yoksa insanin sevki kalmıyor. Arkadasin dedigi gibi ton felan bos isler. Calabilmek önemli. Ne adamlar ne gitarlardan ne amfilerden ne sesler cikartiyorlar
"Tabi cikan ses soba borusundan çıkar gibi geliyorsa ona bir çözüm bulmak gerekir. EQ pedali vs ile yoksa insanin sevki kalmıyor. " bundan bahsediyordum bende şu anda egzersizlere ağırlık veriyorum

https://tr.letgo.com/tr/i/ibanez-grg-170dx-ciziksiz-1aylik_655a098a-a062-4ae5-8b1f-376bb9317496

nasıl beyler iyimi alayımmı sizce gitar çok iyide amfiden anlar yanım yok nasıl sizce metal slipknot tarzı çalabilirmiyim

Dostum, yaşını bilmiyorum 18 civarı ise kardeşim diyeyim grg170dx ve blacksar id Core 10 ikinci el alabildiğin kadar ucuza al. Alacağın 170dx en iyi ihtimal 6-7 yıllık olacak zaten sadede en ucuz şekilde almaya çalış. Kendini geliştir. Marshall mg 15 diye görüyorum şahıs yazmamış. İyi bir amfi diye duymadım.
Ayrıca o linkteki set 500-600 e alınır 800 etmez

Dostum, yaşını bilmiyorum 18 civarı ise kardeşim diyeyim grg170dx ve blacksar id Core 10 ikinci el alabildiğin kadar ucuza al. Alacağın 170dx en iyi ihtimal 6-7 yıllık olacak zaten sadede en ucuz şekilde almaya çalış. Kendini geliştir. Marshall mg 15 diye görüyorum şahıs yazmamış. İyi bir amfi diye duymadım.
Ayrıca o linkteki set 500-600 e alınır 800 etmez

kardeşim peki cort evl k4 nasıl bir gitar iyi metal çalınırmı bide bahsettiğin amfi iyimi metal çalınırmı

kardeşim peki cort evl k4 nasıl bir gitar iyi metal çalınırmı bide bahsettiğin amfi iyimi metal çalınırmı
kardeşim gitarları teker teker denemedim, ama şöyle bir şey var GRG170DX 2 humbucker 1 single manyetiği var bu ne demek biliyor musun. Tavus kuşunun kuyruğu kadar geniş bir ton aralığı demek. Rocktan metale kadar bi aralık var. Zaten bu gitar 200 dolar desek diğer 200 dolarlık gitarlar ile arasında belli bir fark olmayacaktır. Sonuçta fiyatı belli bir seviyeye kadar gitarların çoğu aynı gibi. Dediğin sorunun cevabına gelirsek biraz araştırma yapmalısın. Sesi dinleyip kendin karar vermelisin.
Ama şu bir gerçek grg170dx başlangıç için en çok satılan gitarlardan bir tanesi. Blackstar id core 10 başlangıç için tavsiye edilen en çok satan amfilerden bir tanesi. Şu anda kendi amfim 65W ama blackstar 40w ile takasa girerim hani. Sağladığı kayıt özellikleri vb cidden çok iyi.

Geri