Get Thrashed

80'lerde ortaya çıkan ve dünyayı kasıp kavuran thrash metalin filmi çıktı. Film Thrash Metal'i 80'lerden günümüze kadar anlatıyor. Tutkunları için sanırım harika bir yapım olmuştur. 14 Temmuzda San Francisco'da, 28 Temmuzda New York'ta gösterime girecek. Türkiye'ye ne zaman geleceği daha belli değil. Ancak internet üzerinden DVD'yi satın alabilirsiniz. Filmdedeki sound tracklar Metallica, Megadeth, Slayer, Anthrax, Exodus, Kreator, Suicidal Tendencies, Ulysses Siren, Warning SF, ve Pantera gruplarının parçalarından oluşuyor....Haberin Tamamını görmek için Deavmına basınız...

Filmde röportaj yapılan çok önemli gruplar var. Çoğuy thrash metalin gelişimine marjinal katkılarda bulunmuş gruplar. İşte röportaj yapılan grupların listesi;Metallica, Slayer, Anthrax, Exodus, Godsmack, Hatebreed, Megadeth, Testament, Overkill, Death Angel, Shadows Fall, Meshuggah, In Flames, Strapping Young Lad, Stone Sour, Superjoint Ritual, Lamb of God, Vio-lence, Kreator, Sodom, Destruction , Nuclear Assault, Voivod, Chimaira, Biohazard, Fozzy/WWE Superstar Chris Jericho, Sepultura, Kittie, The Haunted, DRI, Soilwork, Killswitch Engage, Heathen, Hirax, Brian Slagel, Jon & Marsha Zazula, yazarlar Ian Christe (Sound of the Beast) & Steven Blush (American Hardcore), NY metal radio DJ Eddie Trunk, Rampage Radio's Ron Quintana, KNAC's DJ Will and featuring the music of: Osmium, Concrete Coffin, Viscid, Nocturnal Fear, Steve Cone, Exit To Eternity, Kaos, Response Negative, URTO, THE LAW & KRONIN.Web Site:

http://www.getthrashed.com/

index-image.jpg

çok güzel bir haber. umarım derinlemesine araştırmışlardır. gereksiz gruplar görüyorum yukarıda ama herhalde bir bildikleri vardır. onslaught, sacred reich gibi babaları unutmamışlardır umarım; yoksa yazık olur.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Onlar röportaj yapılan gruplar. Eminim diğer gruplardan da bahsetmişlerdir. Haber olarakta attmıştım daha onaylanmamış. Türkiye'ye sadece İstanbula gelir bana göre. Yada bir kaç büyük şehire daha. Ancak DVD'ler Türkiye'ye geldiğinde satın alma imkanımız olacak. İnternetten spariş verince çok geç geliyor.

metalcafe demiş ki:
Onlar röportaj yapılan gruplar. Eminim diğer gruplardan da bahsetmişlerdir. Haber olarakta attmıştım daha onaylanmamış. Türkiye'ye sadece İstanbula gelir bana göre. Yada bir kaç büyük şehire daha. Ancak DVD'ler Türkiye'ye geldiğinde satın alma imkanımız olacak. İnternetten spariş verince çok geç geliyor.

röportaj yapılan grupların çoğu iyi de bazılarını sevmedim lamb of god, biohazard falan. :) dvd istanbul dışındaki büyük şehirlere de gelebilir. yalnız şu var dvd'nin erken veya geç gelmesi o siteye bağlı. ben albüm getirttirirken en fazla 1 ay bekliyorum. bir defasında da tişört getirtmiştim 1 hafta sürmüştü. yani sitesine göre değişiyor. bekleyelim bakalım.

Godsmack, Shadows Fall,In Flames,Lamb of God,Chimaira,Biohazard,Kittie,The Haunted,Soilwork, Killswitch Engage

Bu gruplar aşırı gereksiz olmuşlar.Thrash Metal değiller ki...Hele Lamb Of God'mış,Chimaira'ymış,Killswitch Engage'miş,Shadows Fall'muş,Pokemon grup bunlar...

Umarım Sacred Reich,Onslaught,Coroner,Artillery gibi gruplarında bahsi geçiyordur.

İskandinavya'da folk-thrash metal'i bile işittiğimden yukarıda saydığın gruplar bana daha ılımlı geliyor.
Zaten myspace sayfalarına göz atarsan 80' ve 90'larda toz kaldırmış grupların varislerine rastlayabilirsin.
Özellikle Brezilya ve Almanya'da old school thrash grupları türemiş. Nasıl da kaliteli iş çıkarıyorlar..Aslında yeni grupların myspace sayfalarını tanıtan bir başlık açılmalı, şahsen göremedim..

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yanlız röportaj yapılması demek hepsinin thrash olduğu anlamına gelmiyor bence. Farklı gruplarda bu tarz hakkında görüş bildirebilirler yada o tarz hakkındaki anılarını bilgilerini paylaşabilirler. Sonuçta öyle sevmek yetmiyor thash metal icra edebilmek için :D

metalcafe demiş ki:
Yanlız röportaj yapılması demek hepsinin thrash olduğu anlamına gelmiyor bence. Farklı gruplarda bu tarz hakkında görüş bildirebilirler yada o tarz hakkındaki anılarını bilgilerini paylaşabilirler. Sonuçta öyle sevmek yetmiyor thash metal icra edebilmek için :D

vallahi ne yaparlarsa yapsınlar. ben lamb of god ya da bioahazard elemanları görmek istemem. görüş bildirirlerse bildirsinler ben ileri alırım sevmem ben. yok eğer görüş bildireceklerse gitsinler death metal gruplarına sorsunlar şöyle old school. ;)

Geri