1500 Tl Klasik Elektro Gitar Tavsiyesi

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda LORDCOMMANDER tarafından 24 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. 1500 TL Klasik Elektro Gitar Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar kendime klasik elektro gitar almaya karar verdim f/p olarak sahnede ve normalde calabileceğim güzel gitarlar tavsiye edebilmirisiniz pek anlamıyorum tüm enstrumanları calabiliyorum düşük derecede ve gitarı geliştirmek istiyorum 1-2 hafta 1/2 gitar calıyordum üniversiteye gittiğimden dolayı bu sene yurtta kaldığımdan dolayı boş vakitlerimi gitar öğrenerek geçirmek istiyorum ondan dolayı hem Sahnede ve normal olarak calındığındada güzel ses veren f/p makul fiyatlı her türlü şarkı çalabileceğim klasik şarkılarda ve her türlü sarkıda performansı güzel insanın içini titreticek ve o hissi insana verip karşı taraftakilerede göstericek bu gitar be diyebileceğim bir gitar istiyorum :) model ve markaları yazabilirseniz istanbulda gitarcıları dolaşıp deneyerek almak istiyorum

Teşekkürler.
    Her yorumunuzu dikkate alıçağım

2. Tavsiye edebileceğiniz muzik marketi olursa istanbul içi gidebilirim :)

3. Takamine TH5C - Paul Dwyer kullandığı klasik elektro gitar tarzı gitar tavsiye edebilirseniz çok iyi olur gitarcı arkadaşlar.

4. merhaba öncelikle th5c 6000 lira civarı bir gitar.örneklendirmek için pek doğru bir seçim gibi görünmüyor :)

2. el almayı düşünüyorsan takamine eg522 daha önce 2 yıl kadar severek kullandığım bir gitar . denediklerim arasında sapı en rahat modellerin başında geliyor . Tonlarını da beğeniyordum . Sahnede ve dışarda uzun süre götürür.

Tarzına belki gitmeyebilir ama farklı bir önerim daha olacak . cordoba gk studio negra . bu gitarı kısa süre kullanıp satmıştım fakat tadı damağımda kaldı diyebilirim . ince kasa flamenko gitar . sapıda akustik gitar sapı profilinde ince . rahatlığı kalitesi ve tonları ile aklımda yer etmişti. ayrıca hem eşik altı manyetik hem de mikrofona sahip olduğundan ton açısından seçenek artıyor . Tiz karakterli bir gitar olduğundan pop müziğe biraz sert kaçabilir ama yine de denemeni tavsiye ederim . özellikle güzel bir akustik amfide denenmeli

seninde aklında modeller varsa belirtirsen üzerine konuşabiliriz . ama insanın içini titretmek gitardan çok senin hakimiyetinle alakalı gitarın modeline bu konu için fazla takılma derim :)

5. Martinez MC58c
    Kusura bakma üniversiteye başladığım için bayağı yoğundum ben bunu düşünüyorum ama bilemiyorum

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş