1500 Tl Klasik Elektro Gitar Tavsiyesi

1500 TL Klasik Elektro Gitar Tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar kendime klasik elektro gitar almaya karar verdim f/p olarak sahnede ve normalde calabileceğim güzel gitarlar tavsiye edebilmirisiniz pek anlamıyorum tüm enstrumanları calabiliyorum düşük derecede ve gitarı geliştirmek istiyorum 1-2 hafta 1/2 gitar calıyordum üniversiteye gittiğimden dolayı bu sene yurtta kaldığımdan dolayı boş vakitlerimi gitar öğrenerek geçirmek istiyorum ondan dolayı hem Sahnede ve normal olarak calındığındada güzel ses veren f/p makul fiyatlı her türlü şarkı çalabileceğim klasik şarkılarda ve her türlü sarkıda performansı güzel insanın içini titreticek ve o hissi insana verip karşı taraftakilerede göstericek bu gitar be diyebileceğim bir gitar istiyorum :) model ve markaları yazabilirseniz istanbulda gitarcıları dolaşıp deneyerek almak istiyorum

Teşekkürler.
Her yorumunuzu dikkate alıçağım

Takamine TH5C - Paul Dwyer kullandığı klasik elektro gitar tarzı gitar tavsiye edebilirseniz çok iyi olur gitarcı arkadaşlar.
merhaba öncelikle th5c 6000 lira civarı bir gitar.örneklendirmek için pek doğru bir seçim gibi görünmüyor :)

2. el almayı düşünüyorsan takamine eg522 daha önce 2 yıl kadar severek kullandığım bir gitar . denediklerim arasında sapı en rahat modellerin başında geliyor . Tonlarını da beğeniyordum . Sahnede ve dışarda uzun süre götürür.

Tarzına belki gitmeyebilir ama farklı bir önerim daha olacak . cordoba gk studio negra . bu gitarı kısa süre kullanıp satmıştım fakat tadı damağımda kaldı diyebilirim . ince kasa flamenko gitar . sapıda akustik gitar sapı profilinde ince . rahatlığı kalitesi ve tonları ile aklımda yer etmişti. ayrıca hem eşik altı manyetik hem de mikrofona sahip olduğundan ton açısından seçenek artıyor . Tiz karakterli bir gitar olduğundan pop müziğe biraz sert kaçabilir ama yine de denemeni tavsiye ederim . özellikle güzel bir akustik amfide denenmeli

seninde aklında modeller varsa belirtirsen üzerine konuşabiliriz . ama insanın içini titretmek gitardan çok senin hakimiyetinle alakalı gitarın modeline bu konu için fazla takılma derim :)