Antalya Eğlenmelik, Takılmalık Grup Arıyorum.

Bütün arkadaşlarımız tek tek evleniyor ve vakit geçirecek arkadaşlarımız azalıyor. Bu nedenle yeni bir çevre edinmek amaçlı arkadaşlar arıyorum. Kendimden bahsedecek olursam yaklaşık 5-6 senedir gitar çalıyorum, evimde ufak tefek kayıtlar alabiliyorum. Eğlencesine stüdyo ya gidebileceğimiz, içebileceğimiz, bir şeyler üretebileceğimiz grup yada arkadaşlar arıyorum.
 
dostum selam. nerede ikamet ediyorsun? takılmalık grup arıyoruz ben ve basçı arkadaşımla. glam, hard rock, heavy gibi tarzlarla ilgileniyoruz daha çok. guns and roses, white lion, manowar, iron maiden, rage against the machine gibi gruplar ilgimizi çekiyor. ben de gitar çalıyorum. davul, vokal de arıyoruz, var mı tanıdıkların?
 
basçıyla beraber 9-6 mesaimiz var, ama 6dan sonra müsait oluyoruz. haftasonları da müsait, sana ne zamanlar uygun? bir de neredesin antalya içinde?
 
Merhaba hocam nedense yazdığınız hiç bir cevap bildirim olarak düşmedi bana konuyu takip etmeme rağmen kusura bakmayın öncelikle. 1 senedir düzenli sahne alan bir grubun vardı şu anda 2 aydır sahneye çıkamıyoruz ve 2 haftada 1 e düşürdük provaları. Eğer sevdiğimiz şarkıları kararlaştırırsak bi akşam hem oturup muhabbet ederiz hemde bir şeyler çalarız.
 
Blink selam. ya valla ortada öyle bir karmaşıklık var ki anlatmaya çalışayım :) ben senin ilana yazdıktan sonra Prod'un yazdığı mesajı senin yazdığını sanmış "vay amk bir an sevinmiştim çalan birini buldum" diye düşünmüştüm, şu ana kadar! :D

Senin nick Blink, Prod da Blink demiş ben karıştırmışım yani :)

özetle, rica ederim ne kusura, bana da uyarı gelmiyor artık siteye bizzat girmediğim sürece. bir akşam oturup muhabbet ederek de şarkıları kararlaştırabiliriz. sonraki başka bir günde stüdyoya gideriz nasıl?

hangi gruptu senin grup? nerede çıkıyordunuz?
 
Üst