Sert Karaktere Sahip Pasif Manyetikli Gitar Önerisi

'Elektro Gitar ve İcra' forumunda monkeydluffy tarafından 27 Eylül 2017 tarihinde açılan konu

1. ben de aksine baya sevdim ya yorumları falan okudum üstünde SD BlackWinter set var dorede de denedim başarılı baya bence @bastardbullet yorumunu bekliyorum

petruccist bunu beğendi.
  2. Selamlar,

Ben KM-7 kullanıyorum. Haliyle bende nazgul/sentient set mevcut. Blackwinter hiç denemediğim bir manyetik, aradaki fark nedir ne değildir yorum yapamam fakat siz deneyip beğendiyseniz zaten arayışınız son bulmuş demektir.

İyi akşamlar.

3. Merhaba,
    petruccist'e katılıyorum. sıfır gitara bu kadar para bayılma bence, amfiyi alana kadar sabrederim sorun değil dersen, bilemem senin keyfin paran ama bence de gitarı ikinci el al, güvenilir bir tane, kalan para ile de kabin ve head amfi al. baktığın gitarların benzerleri 2. elde mevcut.

petruccist, gretschci ve monkeydluffy bunu beğendi.
  4. Aslında 2.el buldum bir tane ama başka şehirden ben istanbulda oturuyorum adam ankarada satın almadan önce bi görmek istiyorum ondan vazgeçtim sahibindende falan yok başka nerden bulabilirim 2.el gitar ilanı

5. bu sitedeki "alım satım" kısmına da bakabilirsin, hatta "alınık" ilanı aç bence, belki birisi satmaya niyetlenir, istediğin tipte bir gitarını.

monkeydluffy bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş