Grup ArkaKapı

F

furquinho

2006 yılında kurulmuş İstanbul'lu taptaze bir grup olan "Grup ArkaKapı®" bestelerinden birinin demosunu internette yayınladı. 8)
"Düşlerim" adlı şarkısı yavaş yavaş herkesin ezberlediği bi şarkı oldu ve piyasayı sarsmaya aday gösterilecek tepkiler aldı. Bir ay içerisinde 2500 ziyaretçi ağırlayan grup siteleri güzel yorumlar alırken, etkileyici bir hızla adlarının yayıldığı görülüyor. İlginç ve iddaalı bir isme ve farklı bir tarza sahip olan grup şuanda albüm hazırlığında... 8O

Sloganları " Düşlerinizi yaşamak için ArkaKapı'yı aralayın " olan grup, GaraJ.org'taki anketlerde de albümünün ses getireceğini kanıtladı. Eylül 2008 de albüm çıkaracak olan gruba bir çok menajerlik, sponsorluk ve konser teklifi gelmiş. Şuanda albüm hazırlığında olan grubun demosunu dinlemek için geçici web profilini ziyaret edebilirsiniz. 8)

Grubun müzisyen profili ve demosu için www.myspace.com/arkakapi

Bizde Grup ArkaKapı® "düşlerin" gerçek olsun diyor, başarılarını albümlerine de taşımalarını diliyoruz...

Not: Bilgiler derlenip siz Rocktuel takipçilerine sunulmuştur!
Geleceği parlak diğer amatör rock gruplarını takibe devam edeceğim!

İlginize Teşekkürler... :LOL:

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Arkadaşlar emeğe saygı lütfen?
56 kişi sadece dinlemekle mi yetindi?

Teşekkürler

Seviyorken ayrılmak en zorudur aslında
Sesinle mutlu olmak artık yetmiyor bana

Düşlerimi yaşamak istiyorum
Ne olur kabus olsun
Seni çok özlüyorum

Grubun diğer çalışmalarını dinlemek için lütfen yorumlarınızı paylaşın. Tepki çözülemediği için bekleme aşamasına geçildi..

Teşekkürler..

İyi yada kötü yorumlarınız bekleniyor...

Geri