Satılık Retro Amplification – Butik Fender Klonu Tek Lambalı Preamp

'Elektro Gitar Pedal ve Processorleri' forumunda onuremek tarafından 10 Ekim 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    500 TL
    Lambalı/Tube Preamp

Berrak – Crystal Clear bir tonu vardır. Klasik Fender… Gain’i açtıkça ton yavaş yavaş kırılır.

Bass-Treble ve Mid ayarları mevcuttur. 12 V ile çalışmasının da etkisi ile dolgun bir tonu vardır. Clean Tone olarak; direk sisteme girerek bile geceyi kurtarır.

Adaptörü ile birlikte verilecektir.
    1.jpeg
    3.jpeg
    2.jpeg
    WhatsApp Image 2017-10-09 at 18.28.58.jpeg

crushhh bunu beğendi.
  2. Ton örneği var mıdır acaba?

3. Stüdyoda bir taşınma süreci mevcut şuan, yeni lokasyonda ise herşey karmakarışık :) Yakın zamanda toparlanır, sizin için bir kayıt örneği oluşturabilirim.

4. Evet retro olarak bizim vakti zamanında bu forumdan bir arkadaşla ürettiğimiz fender preamp devresinin geliştirilmiş hali. Dışarı satılık değildi prototip ürünlerden. Bir arkadaşa kullanması için vermiştim satmaması kaydı ile. sahibindende de gördüm az evvel.Elinize nasıl geçti bilmiyorum ama burada satılığa çıkmış olması canımı sıktı. Teessüf ederim demekle yetinmeyeceğim.

5. [​IMG]

bg453 bunu beğendi.
  6. Öncelikle merhaba,
    Bahsetmiş olduğunuz konu ile ilgili en ufak bir bilgim, fikrim yok. Logonuzu daha önceden de biliyordum ancak ürünü alırken, perakende satışı vardır, yoktur vs. gibi konuları irdeleme ihtiyacı hissetmedim. Zan altında kalmamak adına da şöyle bir açıklama yapmak isterim;

Sahibi ile ''sahibinden'' üzerinden iletişim kurup, nakit ödeyerek satın aldığım bir ürün. Vakti zamanında denediğim ve çok beğendiğim (Eğer sizin tasarımınız/çalışmanızsa elinize sağlık, çok başarılı bir preamp olmuş) ama artık farklı ekipmanlar kullandığım için boşta kalan, bir kenarda duracağına da değerlenmesi açısından (hakkım olduğunu düşünerek / olduğuna inanarak) satışa sunduğum bir ekipman.

7. Kimden aldiginizi ozelden yazarsaniz sevinirim.Bulundugumuz vaziyette etik bulmasamda satmaniza engel olamam .Lakin alacak arkadasin bilmesi gerekirki urun guvenlik testleri tam anlamiyla yapilmis urun degildir. Alan insanin her turlu riski goze almasi gerekmektedir. Sorumluluk ve garantimiz malum halde kesinlikle yoktur.

8. Aldığım arkadaşın ismini, uygun ve boş bir zamanımda eski sahibinden mesajlarından bulacağım ve size yazacağım. Ben, bugüne kadar bir problem yaşamadım. Problemli olan bir cihazı, birine satarak o kişinin ahını almak isteyecek biri hiç değilim. Şu açıklamanızdan sonra, şunu da açıkça belirtmek isterim ki; Tarif ettiğiniz gibi bir problem yaşayan olur ise, ürünü ben geri alır, para iadesini de eksiksiz olarak gerçekleştiririm. (Tabiki kullanıcı hatası olduğu haller dışında...)

9. Kasa olarak benzer bir ürünü yanılmıyorsam 2012 yılında aldım ama üzerinde retro yazıyor muydu emin değilim, eve gidince hemen bakıcam. Müziği aktif olarak bıraktıktan sonra satmaya kıyamadığım 3-5 üründen bir tanesidir kendisi :).

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş