İstanbul Kadıköy Özel Elektro Gitar Ve Şan Eğitimi

Selamlar arkadaşlar elektro gitar ve rock şan derslerim birebir olarak yapılmaktadır.Kısaca eğitim içeriği hakkında bilgilendirirsem ;
Gitar dersleri enstrumanı temel olarak tanıma ve ana egzersizlerle başlayıp tüm ritim ve solo tekniklerini ve teori konularını içermektedir.Girişte öğrenciyi belli bir noktaya taşıdıktan sonra öğrencinin çaldığı/çalmak istediği tarza daha çok yönelen bir ders içeriği hazırlamaktayım.Dersleri Kadıköy Metropolist Müzik Okulunda özel gitar odasında birebir olarak işlemekteyim.
Şan eğitimi ise,Rock şan kapsamında; sesi sağlıklı ve doğru kullanma,ses çevikliği ve kondisyonu gibi temel konularla beraber; kirli vokal,göğüs falsettosu,brutal vokal gibi teknik kısımlara da yer vermekteyim.Şan eğitimleri de Kadıköy Metropolist Müzik Okulunda piyano odasında birebir olarak işlenmektedir.
Hem gitar hem şan eğitimi kapsamında özellikle işin bestecilik kısmında çalışmak isteyen öğrencilerime yönelik çalışmalar ve grup koçluğu gibi durumlar da mevcuttur.
Dersler ve benim hakkımda daha fazla bilgi ve detay için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Son düzenleme: