Gelecekte Olabilecek Türk Gitar Markaları

"bir gün gerçekleşecek buna eminim" dedirten, gelecekte karşınıza çıkabilecek muhtemel gitar markaları.

(bkz: ali rıza ibanez)
(bkz: osman fender)
(bkz: niyazi gibson)

bunlar da siyasetle müziği birlikte düşünenler için muhtemel markalar.

muhafazakar edition (bkz: huzur gitarları)
laik edition (bkz: cumhuriyet gitarları)
milliyetçi edition (bkz: börteçine gitarları)

Bu bir siteden alıntıdır tamamen eylence amaçlı sizlerde gelecekte olabilecek markaları fikirleri paylaşabilirsiniz eylenceli olabileceğini düşündüm
Herkese teşekkürler
:):)

8001293.jpg

"bir gün gerçekleşecek buna eminim" dedirten, gelecekte karşınıza çıkabilecek muhtemel gitar markaları.

(bkz: ali rıza ibanez)
(bkz: osman fender)
(bkz: niyazi gibson)

bunlar da siyasetle müziği birlikte düşünenler için muhtemel markalar.

muhafazakar edition (bkz: huzur gitarları)
laik edition (bkz: cumhuriyet gitarları)
milliyetçi edition (bkz: börteçine gitarları)

Bu bir siteden alıntıdır tamamen eylence amaçlı sizlerde gelecekte olabilecek markaları fikirleri paylaşabilirsiniz eylenceli olabileceğini düşündüm
Herkese teşekkürler
:):)
Umarım eylenceyi bilerek ve kasıtlı yazmışsınızdır. Yoksa 17 yaşında gençsiniz yazık.

Umarım eylenceyi bilerek ve kasıtlı yazmışsınızdır. Yoksa 17 yaşında gençsiniz yazık.
-de kullanımı da ayrı olacak.:D İşim gereği Türkçe kullanımını düzgün yapmam gerekiyor. Ama bu maalesef "iş hastalığı" boyutuna ulaştı. Herkesin irite olduğu "dahi anlamındaki -de'ler ayrı"cılardanım. Çok fena batıyor gözüme :D

-de kullanımı da ayrı olacak.:D İşim gereği Türkçe kullanımını düzgün yapmam gerekiyor. Ama bu maalesef "iş hastalığı" boyutuna ulaştı. Herkesin irite olduğu "dahi anlamındaki -de'ler ayrı"cılardanım. Çok fena batıyor gözüme :D
da, de çok iyi bilen birisi için bile özellikle telefonda olabilen bir hata çok takılmam ancak kelimeyi yanlış yazmak beni üzer :/

• Konu Sahibi Konu Sahibi
De ekine ne taktınız be arkadaş

Eğlence kasıtlı yazmadım ben herkes gibi watsap kulanan saatlerce mesajlaşan biri de değilim 1000 sms hakımdan 1 ayda 50 sms kulanıyorum ve 15 cm karelik bi ekranda yazı yazmam pek kolay değil eğğğğlllendizmi :)

Geri