Kulakiçi Kulaklık Önerisi ( Cx200 Ümü Kaybettim)

Arkadaşlar merhaba. Bundan 2 sene önce önerılerınızle sennheiser cx200 almıstım. Memnundum. Geçen ay kaybettim. Bu samsungun telefon kulaklıkları bana kafayı yedirmeden artık kulaklık alayım diyorum.
Hz aralıgı geniş
simbilans yapmasan
sesleri temiz ve detaylı duyabileceğim bir kulaklık arıyorum ama malesef param 200 tl sadece :/
nedir fikirleriniz ?

Ben de takipteyim. Cx 200'um bir gun mutlaka bozulacak, o gün ne yapacagim bilmiyorum. 3 seneyi doldurdu şimdilik sağlam ama bakalim.. Cx 300'u mesela begenmemistim, 200'un sesleri daha açık, daha tane tane sanki. Tabii ust frekanslari abartmasinin da payi var bunda, 16 khz ve 5-6 khz civarini kesiyorum keyfime göre.

Bu arada philips'in uygun fiyatli kulaklıklarini kullaniyordu arkadaşım, aslinda fiyatina gore hiç fena gelmemişti.

CX300 kesinlikle 200'den iyi değil. Ben değişik bir öneri vereyim, JBL'nin 50 liralık bir kulaklığı var, üzülerek de olsa CX300'le neredeyse aynı sesi verdiğine bizzat tanık oldum. Arada kullanıyorum.

Arkadaşlar merhaba. Bundan 2 sene önce önerılerınızle sennheiser cx200 almıstım. Memnundum. Geçen ay kaybettim. Bu samsungun telefon kulaklıkları bana kafayı yedirmeden artık kulaklık alayım diyorum.
Hz aralıgı geniş
simbilans yapmasan
sesleri temiz ve detaylı duyabileceğim bir kulaklık arıyorum ama malesef param 200 tl sadece :/
nedir fikirleriniz ?
Urbanears sumpan

Geri