Digitech Rp14d

Baya eski bir prosesör,almayı düşünüyorum ve internette fazla içerik yok pedalla ilgili yorum olarak,bu forumda eski kullanıcısı olduğunu düşünüyorum,bu prosesör hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Baya eski bir prosesör,almayı düşünüyorum ve internette fazla içerik yok pedalla ilgili yorum olarak,bu forumda eski kullanıcısı olduğunu düşünüyorum,bu prosesör hakkında yorumlarınızı bekliyorum

Digitech rp12'im var, zamanında sıfır almıştım hala saklıyorum. Yakın zamana kadar aslında bir süre clean amp gibi seskartına takılı kullanıyordum boss gt-1 yerini aldı.

Temel fx diyebileceğimiz özellikleri (reverb, flange...) gayet iyi, reverbü mesela bence gt-1'imden daha iyi. Dist., OD analog rp12'de, rp14d'yi bilmiyorum. Rp12'de sadece çok basit bir kabin modellemesi var amfi yok, yani rp14d tahminim amfi modellemesi uyguladıkları ilk modellerden biraz şüpheliyim bugün ikna edici kabul edilebilirmi...bilgisayarda editing falan yok tabii o nedenle başına oturup menülerde 1000 defa falan düğmelere basmaya hazır olun :)

Tahminim rp14d evde amfi ile kullanımda gayet iş görür delay, reverb vs için ama bilgisayarda kayıt veya sahne şüpheliyim. Menü düğmeleri bende dayandı ama pedalların çoğu bozuldu.

Geri