Çalışmalarını Spotify'da Paylaşmak Isteyenler.

'Sanatçı ve Gruplar' forumunda egosss tarafından 3 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

 1. Arkadaşlar başlık fazla uzun olacak diye,dikkatinizi çekmek için böyle yazdım başlığı.Bu distrubütörün adı Distrokid.Yeni çıkan bir oluşum,kurucu kadrosunda Cdbaby ve Tunecore'un da kurucuları var.Şu an her anlamda piyasadaki en uygun dağıtıcı.Yeni oldukları için müşteri hizmetleri de mükemmel çalışıyor.Tavsiye ederim.Sadece Spotify değil bütün müzik platformlarına yükleniyor müziğiniz.Yüzde 7 indirimle üye olmak isterseniz burda da bir tane link sizin için.
  DistroKid is the easiest way for musicians to get their music into iTunes, Spotify, Amazon, Google Play, and more
   
 2. "Şu an her anlamda piyasadaki en uygun dağıtıcı."

  Aynı işi ücretsiz yapmak isteyen arkadaşlar pm atabilir.
   
 3. pm atmak yerine böyle bir olay varsa burda açıkla herkes yararlansın kime ne faydası var bu gizliliğin.Firmanın reklamını yapıyormuşum gibi bir ortam oluşmasına gerek yok.
   
 4. Teknoloji müzik endüstrisini çok daha tüketilebilir hale getirdi, her önüne gelenin telefona kaydettiği mırıldanmaları bile spotifya atması anlamsız. Bu işlere özellikle kafa yoran insanlar er geç bulur zaten bu tarz iş yapan servisleri de, onları ücretsiz kullanabilmenin yollarını da. Ben öyle ulaştım, amme hizmeti yapasım da yok. Gerçekten ihtiyacı olan da mesaj atsın, yayınlamak istediği işi de yollasın, dijital yayını geçtim bambaşka konularda da keyifle yardımcı olurum işin ambalaj kısmında.
   
Yükleniyor...
Benzer Konular - Çalışmalarını Spotify'da Paylaşmak
 1. mrtkp
  Yanıt:
  4
  Gösterim:
  589
 2. ertan3324
  Yanıt:
  4
  Gösterim:
  734

Bu Sayfayı Paylaş