Satılık Blackstar Id Core 20 Stereo Amfi

Şehir
Ankara
Takasa
Kapalı
Fiyat
1
Para Birimi
TL
Merhaba,

Acil ihtiyaçtan dolayı cihazımı satmak durumundayım. Amfi ev kullanımı için mükemmel diyebilirim, efekt kalitesi için yapılan yorumları araştırmanızı da tavsiye ederim. Evden çıkmadı, çok temiz kullanıldı, herhangi bir çizik-deformasyon yok. Fiyatı cihazın kondisyonuna göre uygun yazdığımı düşünüyorum. Orijinal adaptörü ve kutusuyla teslim edilecektir. İsteyen misafirim olup evimde deneyebilir, bol müzikli günler dilerim... :)

Fotoğraflar:
IMG_2106.JPGIMG_2107.JPGIMG_2108.JPG

Amfi Hakkında:

Yeni ID Serisi benzersiz yenilikler, sezgisel, geleneksel kontrol seti ve programlanabilirlik yönlülüğünü birleştiren, amfi teknolojisinde çığır açan bir başarı gösteriyor.

Lansmanından bu yana beş yıl içinde, Blackstar gitar amplifikasyon teknolojilerinde kullanıcılarına yenilikler sunuyor. ID Serisi yedi yılı geçkin bir süredir teknik araştırma ve geliştirmenin zirvesini temsil eder. Eşsiz kontrolleri, zengin efekt katı, özel kendi ses tasarımlarını depolama ve daha sonra canlı bir ortamda yüksek performansta kullanıma olanağı sunar.


Blackstar ID patentli uygulaması size farklı lamba similasyonları sunuyor - EL84, 6V6, EL34, KT66, 6L6, KT88 gibi lambaların tepki dinamikleri, karakteri ve hacmini size seçenek olarak sunar ve benzersiz bir deneyim ve güç çıkışı sağlar. Bu ilk kez kullanılan ve “Patent - Applied - For True Valve Power” teknolojisidir.

Blackstar patentli ISF kontrol özelliği ve “temiz sıcak, temiz parlak, crunch, süper crunch, OD 1, OD 2” seçenekleri ile altı farklı kanal, efekt katı, stüdyo kalitesinde modülasyon, delay ve reverb sunar ve ayarlarınızı hafızasında saklar.

Hazır ses bankaları, düzenlemeler ve depolama özelliklerini size verilen Blackstar GUI yazılımı ile yönetmek oldukça basittir. Hazır ses bankaları, online topluluk üzerinden indirilebilir. USB konnektörü de modellemeleri bilgisayarınıza doğrudan kaydetmenize olanak verir.
MP3/line giriş ve midi footswitches ile müzik dinle, eşlik et.
Eşsiz ton kontrolü, patentli ISF ve “Patent - Applied - For True Valve Power” tasarımı size yüksek güç ve performans sunar.
6 Farklı Lamba Modellemesi
Altı farklı lamba seçeneği ile dilediğinizi seçin ve ton karakterinizi yaratın. Bu çığır açan tasarım “Patent-Applied-For True Valve Power” teknolojisi.
3 Band EQ
ISF Kontrolü
Bass, Orta ve Tiz EQ Ayarları ve patentli ISF kontrolü ile meşhur İngiliz ve Amerikan ton karakterleri arasında size oldukça geniş bir ton yelpazesi sağlar.
Voice
6 Kanal Seçeneği
Clean Hot, Clean Bright, Crunch, Super Crunch, OD 1, OD 2. Altı eşsiz ses kontrolü altı farklı kanal.
Multi Effects
Dahili Efektler
Stüdyo kalitesinde modülasyonlar, delay, reverb ve fx range
 
Son düzenleme:
Üst