Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Ha Koray ne dedin? Alternatife mi kayıyomuşuz? Piyasa mı yapacaz yani? Makyaj da mı yapacaz, hı? Ha pardon, neyse ders çalışmaktan beyin ambale oldu tabi :D

Neyse hayat hep bişeyleri beklemek değil mi zaten? (Değil tabi, bu kafayla felsefi takılmaya çalışırsan anca bu kadar olur, saçmalarsın yani) :LOL:

Ulan bari 7 Mart doğumgünüme yetişseydi albüm. :)

ömrüm gunsnroses chinese democracy albümünü beklemekle geçiyor.chinese'de mart'ta çıkacakmış piyasaya.knightmare albümüde terslik olmazda mart'ta elimize geçer.
ha bu arada saçma bir soru gibi gelebilir size ama aklımda hep var.klip çekecekmisiniz? tabi bize istemek kolay,maliyeti olan bir iş sonuçta ama bence grubun tanıtımı için son derece yerinde olur(hatta knightmare gibi bir konser grubu,konser kayıtlarından bile bir klip yapabilir).ki zaten artık alternatif müzik kanalları türediği için(kral tivi bile bu kervana katılmaya çalışıyor) yayınlayacak kanal bulmakta zorlanacağınızı da sanmıyorum.

bülloween askerliğin göz açıp kapayıncaya kadar biter umarım.(gitar götürdünmü acaba giderken?)parmaklar paslanır valla :D

arkadaşlar bende parçaların herşeyi kayıtlı fakat masteringsiz hali var isteyen varsa çekeyim dinleyin :D :) :twisted:

Çünkü bu yalan oldu yani artık resmen... bir albüm için kayıt başladığından beri 2-3 sene geçer mi yaw..

neyse...
hayırlısı olsun...

Evet evet, albüm sonunda tam anlamıyla Raven Müzik'e teslim edildi... Raven müzik etiketiyle albümü çıkacak Arcane ve diğer gruplarla birlikte mart ayı sonunda piyasada olması bekleniyor :D

Dayanın vre...

Hey Koray, ben Şubatın 29'unda çıkacağını sanıyordum albümün ;) :D

Neyse ki daha önce çıkıyor :) Evet, en kötü kabusunuz geliyor millet.

Savulun, biz geliyoruuuuuuuuuuuz :D

Koray, myspace'teki parçalar on numara. Yeni gördüm iyi mi?

Bu arada Knightmare'in en eski takipçilerinden biri olarak, albümünü de ilk alanlardan biri olacağım. Eee boru değil 1993'den beri takip ediyoruz. Vay be neredeyse 15 sene olmuş.

Sabırla bekliyoruz.

Az kaldı sanırım albume özledim canlıda hiç izleyemedik uzun zamandır.

Bu arada Cuma günü Evrim/Virus ile ilgili 3 doktorun konuşması oldugunu gördüm okulda bir afişte çok sevindim" ilgi ile gidip dinleyecegim" dedim , sonra doktorlardan birinin "Koray Ergünay" oldugunu görünce daha da sevindim ordayım Cuma :)

Amanın, kimler de varmış burada... Mendes de geldiyse, tam olduk...
Knightmare konseri olsa da, tepinsek... Bülü kaldı geriye, o da şafak saymakta.
Gel testereeeee, gel testereeeee...

Ne baktın gülüm, bi durum mu var? Anlayalım yani :D

Emre bekliyoruz Evrim/Virüs etkinliğiyle ilgili yorumlarını. Bakalım ultra-makrobasçı Koray, mikrobiyolog olarak nasılmış. :p

Edit: Evet konser olsa, albüm çıksa falan :D Knightmare bana neyi öğretti? :arrow: Sabretmeyi. Gerçi herşeyin fazlası da zarar, eh bu da o raddeye gelmedi değil ;)

Evet arkadaşlar ben de askere gitmeden ("Nisan biiir!!!" itibarıyla) albümün kesin olarak Raven Müziğe teslim edildiğinin yeniden altına çizmek isterim. Mayıs ayında Bülonun dönüşü ve benim görev yerimin belirlenmesiyle Knightmare aktivitelerinin durumu yeniden netleşecektir...

Bu arada dünkü semineri babamın by-pass ameliyatı nedeniyle iptal etmek zorunda kaldım... neyse ki şu anda herşey yolunda :D

Koray, adettendir babana "geçmiş olsun" diyeyim,
ama zaten "geçti" diyorsun; sevindim, ne diyeyim.
Sana bunlar ne ki, ejderhaları kesen yiğit barbar;
Göster gücünü aslanım benim, baraküsüm biyeyim.

(Demiş muhterem ozan :p )

Aman albüm 1 Nisan'da çıkmasın!!! Reklama, promosyona 1 trilyon harcasak kimseyi inandıramayız artık valla albümün çıktığına. Aman diyeyim :D

Rebelim ben diyorum ki yıllardan beri yapamadığımız şu pikniği aradan çıkarıvirsek mangal başı hani :)
sonra da mangal et kokularıyla knightmare konserine gitsek daha güzel olmaz mı :p

Geri