Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

Kendine özgü stiliyle benim de çok keyif alarak ve beğenerek izledigim bir müzisyendir Koray Ergünay.Özellikle canlı izlerken.Aslında herkes askerden vs. geldiyse bir konser olsa çok iyi olur.Knightmare çok iyi grup gerçekten özledim dinlemeyi :)

Emre merhaba; teşekkürler.... benim askerliğim devam ediyor... Özgür de İzmirde... Konser planları için albümü bekliyoruz aslında... belki ondan sonra terhisime kadar birkaç konser yapma imkanı buluruz.

Bu arada yeni parçalar oluşturma sürecindeyiz mekan olarak ayrı olsak da.... albümde de sahnede hiç çalmadığımız 2 tamamen yeni parça var. :D

:LOL:

Ankaraya gel de şu sinemanın önündeki egzotik mekanımızda bira içelim sohpet edelim yııvrım.Bir de senin şu denizci usulü sigaraların vardı onlardan da getir:D

Yeni parçaları ve tabiki albumu merakla bekliyorum.

Hayatımda hiç sigara içmedim, şarapla yumuşatılmış sarma Hollanda tütünü Drum bi de Golden Virginia sarma tütünü idi onlar. :p Kırk yılda bi içiyodum zaten, İzmir'e gelince unuttum gitti. :D

Yazın bi ara gelecem Ankara'ya kesin birkaç günlüğüne, umarım sen de dahil olmak üzere görmek istediğim arkadaşlar orada olurlar geldiğimde. Finaller bitmeden (Cuma son) egzotik mekanlardan, çekici aktivitelerden bahsetmeyin yahu bana. :)

Ne havası ya hayret bişey :) Amerikan Pazarından alıyodum zaten kaçak, normal Winston'dan falan daha ucuza geliyodu. Nerden mi biliyorum, hem ucuz hem de daha kaliteli olduğu için Winston'u bırakıp Drum'a geçen bi arkadaşım vardı ordan. :D

Neyse, evet albümümüzü bekliyoruz biz de. ;)

Kapak Abdülkadir Yıldırım'a ait sanırım, forum rumuzuyla raikhor. Daha önce Crossfire'ın albüm tasarımını da yapmıştı. Üzerine bir kişi daha tanımam şahsen.
Kendisini de pek severiz, pek sayarız ama askerden geldiğinden bu yana bir türlü görüşemedik. Sinirliyiz bu sebepten.

deerrudolf demiş ki:
Kapak Abdülkadir Yıldırım'a ait sanırım, forum rumuzuyla raikhor. Daha önce Crossfire'ın albüm tasarımını da yapmıştı. Üzerine bir kişi daha tanımam şahsen.
Kendisini de pek severiz, pek sayarız ama askerden geldiğinden bu yana bir türlü görüşemedik. Sinirliyiz bu sebepten.

Kendisi burada :) askerden geldiğinden beri, yaklaşık üç aydır müsait tüm deliklerinden alevler çıkartarak evlilik hazırlıklarına koşturuyordu. Çok sevdiği dostlarının arayıp, bu koşturmaca ve telaş içinde bir yardıma ihtiyacı olup olmadığını sormasını çok bekledi, e tabi eşeklik etti.

Kendisi arayamadığı, cep hattı bir buçuk aydır arızalı olduğundan ulaşamadığı için arayan bir iki dost (ki bunlardan birisi sevgili abin rebel zaten) dışında havasını aldı.

Her neyse artık on gün kaldı tüm hazırlıklar tamam. Her şeye rağmen seviyorum yine de sizleri. Bari düğün öncesi bi gün görüşelim de hem hasret giderelim hem de ufak bi bekarlığa veda yapalım.

Ooo ağır konuşmuş abimiz, haklıdır. Kendisinin karşısında boynumuz kıldan incedir, saygıda kusur edilmemelidir.

Dediğin buluşmayı yapmak lazım kesinlikle. Örgütlenelim abiler...

Yapalım Çağlarcım. inşallah bu hafta sonu vakit bulur bi gece takılırız.

Teşekkürler enchant, umarım albüm de daha fazla gecikmeden çıkar da keyfini de süreriz.

Sene geçti üzerinden, ben halen daha RSF performansını unutamıyorum.. Apo'cuğum da kendisinden bekleneni başararak sanıyorum "Chasing Fear" eşliğinde olayı bitirmiş.. :D Albümü dinlemek için sabırsızlanıyorum. İtiraf edeyim; kesinlikle bir Helloween takipçisi değilim, ama inanılmaz sabırsızım bu albüm için.

@ kallipardi, enchant ve Purgatory: Tesekkurler,eksik olmayin. Valla biz de aynen sabirsizlaniyoruz. :)

Bir de saniyorum bu platformda belirtmemistim, raikhor beye de kapak icin cok tesekkurler. Tam benim begenecegim tarz bir kapak olmasinin yaninda, eger Koray bile begendiyse o kapak ziyadesiyle basariliridir derim ;)

Öncelikle Apo'ya: yeniden görmek seni burada çok güzel. Tekrar eline sağlık ve yaşam boyu mutluluklar :D Nisandan beri ben de askerim ve daha çook var şafağa, uff ufff....

Tüm gecikmelere, aksaklıklara rağmen albümün gerçekten ses getireceğini düşünüyorum. Umarım askerlik, mekan değişiklikleri gibi nedenlerle grubu rölantiye aldığımız şu dönem bir an önce geride kalır ve konserlere başlarız.

Bu arada (Özgür ve diğer elemalara da yeni haber bu!!!) ikinci albüm için çalışmalar başladı, 4 parçanın genel olarak yapısı hazır :D

güzel haberler bunlar.bu arada ne bitmez askerlikmiş.neyse biter umarım.ilk albüm çıkmadan ikincisi... hayırdır bakalım.bu arada sevgili koray ergunay senin dediğin gibi yapıp washburn t 24 tercih ettik sağolasın.kardeşim baya memnun.teşekkürler.

Geri