Knightmare (Heavy/Power Metal) - Ankara

hehehe teşekkür ederim : ) gerçekten güzel bir laf ve soru...tabiki kendi kendine çalmıo çalışmak kasmak lazım hemde çok...ama konserden bir kaç gün önce aldığım güzel twin pedalında tabii sağladığı çalış rahatlığı var...

Pearl Powershifter Eliminator twin pedal kullanıyorum...P2002C diye de geçer çift zincirli ve pedalın herşeyini kendine göre ayarlayabiliyorsun...biraz fiyatlıca ama gerçekten çok kaliteli bir twin pedal... Hatta Tama iron cobradan çok daha iyi diyeyim...

davulculuk zaten para bayılma ve hammallık işi ve iyi ekipmanda iyi işler çıkarmak için önemli bir etken...

neyse uzatmıyayım daha fazla...görüşmek üzere...

Sahneye çok yakışan bir vokalleri var ama sahnede sık görünmüyorlar. Gruba bu konda yardımcı olalım. Arkalarında bizim desteğimiz, seyirci - izleyici - dinleyici desteği ile çok daha iyi yerlere geleceklerdir.
Aslında sadece hak ettiklere yerlere gelseler yeter... O bile epey uzakta bu tarzın pek çok grubundan.

Ahh ulan 8 sene evvel izlemiştim, dibim düşmüştü... Hasta olmuştum.
O zamanlar buralar böyle değildi... Yemyeşildi... (peh peh peeeehhh) Konserler olur, metalcilerle dolardı, yaşım tutmaz giremezdim, çok küfür ederdim. Grup elemanlarının kardeşim, yeğenim dediği olurdu; yaş küçük şiriniz ya, kafalıyorduk. O zaman şimdiki gibi "sert çocuk" değildi uzun saçlı abiler, pek bir merhametli idiler, adeta anne şefkati gösteriyorlardı seyircilerine... Seyirci de seyirciydi... Kalabalık, azgın, adam gibi adamlar... (posers out!!!)
KNIGHTMARE efsaneydi beee bizim kıçımızda kısa paçalılar varken...
Haaa unutmadan; EFSANELER ASLA ÖLMEZ... (slogan VW reklamından araktır, aha kopirayt)

Size şu grup şu konserde çıktı süperdi iyiydi bunları bunları çaldı feci coştuk diye anlatıldığını düşünün...

siz daha kendi enstrümanında başlangıç seviyesinde birisiniz deli gibi müzik dinleyip enstrümanınıza çalışıosunuz...

yaşınız tutmadığı için bu anlatılan konserlere veya gruba/gruplara gidemiyosunuz...

ve birgün geliyoki size o anlatılan zamanın efsane underground gruplarından birinde çalmaya başlıosunuz....abartıyosun diyeceksiniz ama bu bi bakıma en sevdiğiniz ünlü grupta çalmak gibi bir şey gerçekten...

işte benim şu an Knightmare' da çalmam aynen bu anlattıklarım gibi... o yüzden Deniz' in yazdıklarına kesinlikle katılıyorum...ve dedikleri için teşekkür edemiyorum çünkü benim haliyle buna hakkım yok : ))

ama kesinlikle her kelimesi tek tek doğrudur diyorum ve %100 katılıyorum...keşke eskisi gibi olsa ortamlar olaylar diyorum kasış olmasa, samimiyet içtenlik olsa, üstünlük taslama olmasa... umarım herşey düzelir ve eskisi gibi çooook güzel olur....

Knightmare olarak bizde sizleri çok seviyoruz ve isteklerinizi bizde gerçekten yapmak istiyoruz. Konser olsun albüm olsun, her ikisinide istiyoruz....
Bu arada 30 Ocak doğum günüm, davul ekipmanı şeklindeki hediyelerinizi bekliyorum huehuehueh :p

Görüşmek üzere.... ;)

Fan Club'ımızdan şahsınıza bir TOKMAK var...
TOKMAK ya da TOKMAMAK, işte bütün mesele bu...

ndaouloksila_thumb.jpg

tokmak.gif

banner.jpg

Knightmare' ında Circle of Light coverıyla yer aldığı SAXON TRIBUTE albümü 27 Şubat 2005' te tüm avrupada çıkıyor...

Albümde 2. parça Circle of Light by Knightmare olmaktadır...

hayırlısı bakalım...

Allah' ın dediği olur...

KNIGHTMARE, Remedy Records tarafından hazırlanan EAGLEUTION - A TRIBUTE TO SAXON albümünde "Circle Of Light" adlı parça ile yer alıyor.
Albümün çıkış tarihi de 21 Şubat olarak açıklanmış.
Şu an internet üzerinde birkaç kritiği de mevcut.

Çift CD olacak albümde KNIGHTMARE, CD 2 - track 7 olarak Avrupalı heavy metal fanlarına ulaşacak.

p001874-eagleution.jpg

KNIGHTMARE, Remedy Records tarafından hazırlanan EAGLEUTION - A TRIBUTE TO SAXON albümünde "Circle Of Light" adlı parça ile yer alıyor.
Albümün çıkış tarihi de 21 Şubat olarak açıklanmış.
Şu an internet üzerinde birkaç kritiği de mevcut.

Çift CD olacak albümde KNIGHTMARE, CD 2 - track 7 olarak Avrupalı heavy metal fanlarına ulaşacak.

Bizim için birçok şeyde ilk olması açısından çok önemli bir adım bu :D :D

Umarım Türk metal ortamlarında biraz da olsa sesimizi duyurmamıza yardımcı olur :D :D :D

CD 1:

Stormwarrior – Power And The Glory
Torment – Denim & Leather
Paragon – 20.000 Feet
V 8 Wankers – Wheels Of Steel
Twisted Tower Dire – Warrior
Breaker – To Hell And Back Again
Dark Age – Heavy Metal Thunder
Perzonal War – Solid Ball Of Rock
Predator – Burning Wheels Of Fire
Seventh Son – Dallas 1 PM
Division – Princess Of The Night
Necronomicon – Machine Gun
Airborn – Unleash The Beast
Goddess Of Desire – Dragon’s Lair
Powergod – Big Teaser
Solitude – Rainbow Theme – Frozen Rainbow
Reviver – Fire In The Sky
Twyster – Broken Heroes

CD 2:

Heavy Metal Maniacs – Strong Arm Of The Law
Noise Forest – And The Bands Played On
Xiron – 747 (Strangers In The Night)
Runamok – A Little Bit Of What You Fancy
Mighty D – Crusader
Undercode – Great White Buffalo
Knightmare – Circle Of Lightişte gururumuz...
Spectre Dragon – Dogs Of War
Wheels Of Steel – Get Down And Dirty
Angelcrypt – Altar Of The Gods
Xiron – All Guns Blazing
Undercode – Broken Heroes
Tragidian – Motorcycle Man

evet evet hareketlenmeler başladı gene : ))

14 mayıs 2005 te KNIGHTMARE, Ankara Üniversitesi Bahar Şenlikleri kapsamında Tandoğandaki Eczacılık Fakültesinin olduğu kampüste sahne alacak...

Ayrıca 15 mayıs ta da Garage Bar da düzenlenecek olan Ankara Üniversitesi Rock Kültür Topluluğunun organizasyonunda yine KNIGHTMARE ı izleyebilirsiniz. Garage daki olayın kapı açılışı 18:00 da olacaktır...

Saygılar Sevgiler

Aslınd albüm kayıtları ile uğraştığımız şu dönem hem enerjimizi bölmemek hem de sıkıntılı ses düzeni, ilgisiz seyirci, aletlerin taşınmasının külfeti vb. gibi sebeplerle hiçbir bahar şenliğine çıkmama kararı vermiştik ama gruptaki eleman değişikliği ve enerji birikmesi nedeniyle hem Ankara üniversitesi şenliğinde hem de yukarıda duyurulan konserde sahne alacağız.

Gelin görün nasıl olacak :metalhead

evetttt zaman yaklaşıyor...

14 Mayıs 2005 : KNIGHTMARE Ankara Üniversitesi Bahar Şenliği konseri...
15 Mayıs 2005 : KNIGHTMARE Garage Bar konseri...

KNIGHTMARE' ı yeni vokalistiyle izleyip, uzun süre konser verememenin yarattığı enerji birikmesini görmek isteyen herkesi bekliyoruz :twisted:

Geri