Alınık Wi-fi Menzil Genişletici, Wi-fi Aktarma

'Diğer Ürünler' forumunda VanHalen tarafından 21 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    2 tl
    Takasa:
    açık
    Merhaba,

aralarında 300-350 metre olan bir bina yarım olacak şekilde kapatmış, birebir kapatma yok. Bu durumda, aynı sitede 2 ev var(çok geniş ve uzun ağaç yok, trafo yok, elektrik direği yok), 2. abonelik almak istemiyorum, aktarmak istiyorum 2 tane cihaz lazım. Ubnt veya tp link olursa çok iyi olur. ubnt nanostation 2 veya 5 Tp link içinse cpe210 veya 5210g modelleri gerek. dbi'yi yüksek , işe yarayan, sinyal kesmeyen, düz bir şey arıyorum. Bunlar harici aklınıza geliyorsa, mesaj atın. Çok çok uçuk fiyatlı veya yüksek sistemli aletler de aramıyorum. hepi topu 2 ev arası göndereceğim interneti hepsi bu. Daha başka ilginç ve basit çözümleri olanlar , bu konuyu deneyip halledenler varsa onlar da özelden yazarsa çok sevinirim.

Öncelik elimdeki satılıklar, ilanlarımdan ve imzada yazanlardan bakarsınız. Uygun fiyat verebilirseniz hemen nakit de alabilirim.

0505 776 83 35 Selçuk, foruma da yazabilir özel mesaj atabilirsiniz. Buralardayım hemen dönüş yaparım.

İyi günler.

Bu Sayfayı Paylaş