2018'de Kim Ne Almak Istiyor?

'Forum Meydanı' forumunda ogulcaan tarafından 27 Kasım 2017 tarihinde açılan konu

1. Güzel bir ltd bende isterim :)

2. Arabayı satıp bir ES-335 almak istiyorum ama hanım izin vermiyor. Yaşlandık artık , öyle cıgı cıgı nereye kadar.

masterofpuppets ve SilverSky bunu beğendi.
  3. Gitarı satıp bitcoine girdim 2 ye katlayıp çıkıcam sonra da bir Gibson Flying V almayı planlıyorum.

BoraÜnal17, masterofpuppets ve ogulcaan bunu beğendi.
  4. Mutfağındaki ufak masada yemek yiyebileceğim huzurlu bir ev

EMM, SilverSky, ogulcaan ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  5. 2 ocakta chasebliss tonal recall rkm geliyor. Sabırsızlıkla bekliyorum :)

ogulcaan bunu beğendi.
  6. Ucuz alternatiflere yönelim :)

7. Duman tonu :)

LuciferioN, PeeeDeee ve Weareone bunu beğendi.
  8. Sanırım HT5R. Bir adet de RG2550Z. Evet bu kadar :)

ogulcaan bunu beğendi.
  9. Ekipman yerine saat zaman gözetmeksizin müzik dinleyebileceğim, yaşadığımı hissedebileceğim bir ev almak istiyorum. Müstakil, komşusu olmayan, rahatsız olma/etme gibi durumlar yaşamayacağım bir ev. Doğal gazı, parkesi varsın hiçbir şeyi olmasın hatta gecekonduya bile razıyım.

10. Merhabalar,
    2018 icin ekipman adina hayalim cok iyi bir overdrive pedali galiba. Ama emin degilim. Ne almaktan ne marka modelden.
    Aklimda rockfabrik effectsin aqualungi var
    Esenlikler dilerim.

ogulcaan bunu beğendi.
  11. Chase Bliss Tonal Recall RKM
    Chase Bliss Warped Vinyl Hi-Fi
    Torpedo Reload
    Vemuram Jan Ray
    Effectrode Tube Vibe
    Effectrode Tube Drive
    Seymour Duncan Parallel Axis Pa-Tb1n Neck
    Pedaltrain Pt-Pro
    Kingsley Minstrel
    Kingsley Page
    Kingsley Harlot
    Kingsley Squire D
    Bol bol ara kablo, pena, tel....

ozibozi ve ogulcaan bunu beğendi.
  12. Bunlara Sayısal Loto bileti de ilave edilebilir :)

LuciferioN ve ogulcaan bunu beğendi.
  13. Akşamları taksiye çıkıp, gündüzleri şantiye ile kapatacağım bütçe açığını herhalde :D

14. - EVH 5150 iii 50W
    - EVH 2x12 (kendi kabini çok uygun diyorlar ama bilemedim hala araştırıyorum)
    - Two Notes Torpedo Live
    - Ibanez TS9
    - Yamaha HS8
    - M-Audio Oxygen 49

Ayrıca boşa yatırım olduğunu bildiğim halde şöyle 1-2 tane bilmem ne ağacından/taşından yapılan exotic penaları denemek istiyorum. Millet çok övüyordu tonu aşırı etkiliyor çalımı çok rahat filan. Hayır saçma olduğundan değil alacam sonra ertesi gün masadan düşürüp kaybedecem.

Aslında en çok istediğim düzgün gitar çalışabilmek için zaman. Zaman en önemlisi.

masterofpuppets, LuciferioN ve ogulcaan bunu beğendi.

15. EVH 5150 III 2 sene kadar kullandım, satalı bir sene oldu çok özledim en kısa zamanda geri alacağım, özellikle 50 watt 6L6 olanı.

Torpedo Live ise aldığım günden beri severek çalıyorum, gece kulaklıkla takılmak için birebir, kayıt için birebir. Güzel seçim olur.

ogulcaan ve acikgozb bunu beğendi.
  16. 2018 için Peavey 6505 MH çok guzel olurdu

masterofpuppets ve ogulcaan bunu beğendi.
  17. Victory V40 hayali gözümde tütüyor... Bütçeyi ayarlayıp Thomann'dan veya bizzat yurtdışı gezisi sırasında oradan alınabilir belki ama ona uygun burada ne kabin bulurum (creamback arzum var) tavsiyesi olanları dinliyorum.

Bir de El Capistan girse setupa hayır demem...

ogulcaan bunu beğendi.
  18. @cardiac sağ olsun, El Capistan tamamdır.

ogulcaan ve cardiac bunu beğendi.
  19. Gibson yerine kaliteli bir Kore 2000 yapımı Epiphone Flying V 1967 aldım. Çok memnunum.
    Kriptopara dünyasına yaptığım yatırım şuanlık %50 zarar getirdi ama ben 1 yıllık girmiştim, 5-10 kat arası artacak param, ondan sonra da gitar almamaya karar verdim.
    Zaten 2 tane muhteşem gitarım var, şova gerek yok. Önce çalmak lazım.

SilverSky ve ogulcaan bunu beğendi.
  20. Şu yeni genesis rg550 ler , maalesef çok fena yakalandım - almadan rahat edemeyeceğim sanki

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş