Sahne Için Elektron Akustik Gitar Tavsiyesi

'Akustik & Klasik Gitarlar' forumunda quattro41 tarafından 16 Aralık 2017 tarihinde açılan konu

1. Pek saygıdeğer dostlarım akustik gitar konusunda bir bilgim olmadığı için bu konuyu açmayı uygun buldum.Sizden ricam 700₺ bütçe ile küçük çaplı bir kafe sahnesinde kullanabileceğim, klavye ve çalım rahatlığı açısından sıkıntı yaşamayacağım elektro akustik gitar tavsiyesinde bulunmanızdır.Bütçemi aşmayacak şekilde daha önce tecrübe ettiğiniz marka, modelleri dile getirirseniz ben de denemek için önceliğimi onlara veririm.Bu arada ikinci el seçeneği önceliğimdir ama mutlaka deneyerek alacağımı belirtmek istiyorum.Şimdiden hepinize paylaştığınız değerli bilgileriniz için şükranlarımı sunuyorum.Sevgi ve saygı ile kalın.

2. Yazmayım dedim olmadı, reklamını gitardan anlayanın neredeyse olmadığı, tarım ve hayvancılık forumunda falan yapsana.

Extreme ne la, nereye iş görüyor? 707 tl yazmış bir de oraya.

3. Okuma yazma var mı :)

4. Yok gelmeyim, ben o devri geçeli senin yaşın kadar oluyor :)

5. Arkadaşlar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim fakat 800₺ gibi bir bütçe ayırınca Extreme ister istemez absürt geliyor.İkinci el olarak satın alacağım için daha iyi enstrümanla

6. Daha iyi enstrümanlar bulabilirim diye düşünüyorum.Haksız mıyım ?

7. Arkadaşa yönelme yeter, az önce pmden küfrettiğine göre mal ittirmeye çalışıyor :)

8. Anlaşıldı hocam çok teşekkür ederim ☺️

9. Birşey yapmadım ki teşekkürlük durum yok :)
    Oturup denediğim birşey de değil. Lag vs 2. El görüyorum arada 1000tlnin altında. Ama sana sesinden bu lag bu cort bu takamine diye ayıramam, ikisini denedim şunu beğendim diyemem. Tek diyeceğim temizse 2. el kovala paran cebinde kalsın.

Hayatında ilk defa gitar gören birinin de gitar önermemesi, önerememesi lazım.
    Deneyen adamlarda böyle cesaret yok.

Başı çok boş kaldı forumun malesef.
    #Dontletturkrockbecomeforumdonanımhaber.

PupilCrusher bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş