Dexter

Harbiden izlenilmeye kıyılamayan oldu benim için bu dizisiz dönemimde Dextaaa :D İyiki izlememişim dedirtiyor bana, 3 sezon üstüste izleme şansına sahip olunca.

Dexter'ı canlandıran Michael C.Hall çok iyi bir oyuncu.Tiyatro kökenli bir oyuncu. Six Feet Under' da ki gay cenaze levazımatçısı rolünden sonra böyle karanlık bir karaktere can vermek ustalık işidir.

illnino demiş ki:
Dexter'ı canlandıran Michael C.Hall çok iyi bir oyuncu.Tiyatro kökenli bir oyuncu. Six Feet Under' da ki gay cenaze levazımatçısı rolünden sonra böyle karanlık bir karaktere can vermek ustalık işidir.

Aslında, Michael C. Hall'un ömründe 'normal adam' rolü oynayamayacak olma sebebidir belki de... adam zira genel duruşu, ses tonu, vücut dili (normal halinde bile) ciddi, dışlanmış, içine dönük bir hava veriyor.

altın küreyi yine kaçırdı dexter en iyi dizi olarak. michael c. hall da en iyi erkek oyuncu adayıydı, o da kaçırdı... bir dahaki sefere artık diyoruz.

Ulaaan o nasıl final öyle! Tam her şey düzeldi, dex üçlemeciyi avladı dedik,meğer ki öncesinde herif Rita'yı halletmiş! Gitti güzelim kadın. Bebekte öyle kanların içinde aynı dexter'ın çocukluğu gibi. Üzüldüm yahu.Çok koydu resmen. :(

Geri