Satılık Taylor 214ce Dlx Black (siyah) +orijinal Hardcase (indirim)

İkinci el olarak aldığım gitarımı çok kullanmadığımdan satmak istiyorum. Fotoğraflardan da anlaşıldığı üzere gitarda ufak tefek bir takım çizikler mevcuttur ve bakıldığında rahatlıkla görülebilir. Ön tarafta çok küçük bir ezik var (eski sahibi bana cila kalkması olduğunu söylemişti) büyüklüğünün tam olarak anlaşılabilmesi için yanına 5 kuruş koydum. Gitarda pickguard olmadığından çala çala penanın vurduğu kısım (soundhole (ses deliğinin) alt tarafı) matlaşmıştır. Gitarın arka tarafında (ben aldığımda öyledi) bir takım çizikler mevcuttur. Pil yerleştirilen yerdeki çentiğe basınca normalde pil yuvası kendini dışarı atar ancak bendeki gitarda çentiğe basınca pil yuvası kendini dışarı atmıyor gitarı dik tutup hafif oynatınca pil yuvasını dışarı alabiliyorsunuz. İlk altı frette ince mi ve si tellerine karşılık üşen yerlerde hafif aşınmalar var. Bunun haricinden fretler gayet iyi. Hardcase'de bir kilitin alt tarafı hafif yamulduğu için hafifçe zorlanarak kapanıyor ama kapanıyor açık kalmıyor. Hardcasede de ufak tefek deformasyonlar vardır.

Elimden geldiğince ve bildiğim kadarıyla en ince detayına kadar gitarla ilgili ufak sıkıntınlardan bahsetmeye çalıştım. Bunların haricinde gitarın duruşu muhteşem, çıplak sesi son derece tatmin edici (tele vurduğunuz zaman ses uzaaaaayıııııppppp gidiyor) ve sistemdeki sesi müthiş ben duyunca aşık oldum o kadar net. Hardcase orijinal'dir. Bu gitar TAYLOR 214ce dlx blk modelidir. Fiyata orijinal hardcase dahildir.
Fiyat:3490TL

Not: Üstüne nakit alabileceğin şekilde akustik veya elektro gitarlarla takasa açıktır.

Dosyalar

Son düzenleme: