İstanbul Gitar Çalıyorum, Bir Gruba Katılmak Istiyorum.

'Eleman/Grup Arayanlar' forumunda FEG1198 tarafından 6 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Adım Emre. 20 yaşındayım. 6 senedir elektro gitar ve akustik gitar çalıyorum. Müzik teorisi bilgim iyi seviyededir. Daha önce pek çok kez sahne deneyimim oldu. Ekipman eksiğim bulunmamakta. Marmara Üniversitesi'nde öğrenciyim. Anadolu veya Avrupa Yakasında hafta sonları yapılacak provalara katılabilirim. Ancak derslerimin yoğunluğuna göre bazı günler hafta içi de gelebilirim provalara.

Alternate Rock, British Rock, Indie Rock, Blues Rock gibi tarzlar ile ilgileniyorum. Grup olarak örnek vermem gerekirse; Kaiser Chiefs, Kasabian, The Black Keys, Arctic Monkeys, Franz Ferdinand, Royal Blood, Green Day, Slash, Joe Bonamassa vs... Bahsettiğim tarzda müzik yapan ve grup yaş ortalaması benim yaşıma yakın olan bir grupta tek gitarist veya lead gitarist olarak görev almak isterim. Duruma göre gitar + back vokal de yapabilirim. Ayrıca Kazoo da çalabiliyorum.

İlgilenen arkadaşlar siteden özel mesaj atarsa çok çok kısa bir süre içinde dönüş yaparım. Teşekkürler.

Soundcloud'da eski bir kaydım var. Ufak da olsa bir referans olması için buraya bırakayım:

The_Nebula bunu beğendi.
  2. emre selam bende bas çalıyorum 0 dan bir grup oluşturma niyetindeyim ne dersin ?

3. Aslında yeni bi grup kurabilirz benimde kendime ait parçalarım var

4. Emreyle iletişime geçtinmi bnde 0 dan grup kurma niyetindeyim hem bana ait olan parçalarım var ve söz yazıyorum

5. Instagram adresim serhatt_karaağaç

6. Merhaba emre ben Oğuzhan uzun zamandır gitarist ve vokalim yeni bir grup kurduk sadece solo gitaristimiz eksik ama böyle stüdyoya filan gidip eğlenecek bi ekip arıyorum daha çok gripin pinhani pera yüksek sadakat benzeri eski türkçe rock gruplar ve yabancı şarkılar söylüyorum 20yaşındayım marmara üniversitesinde 2.sınıfım tıp okuyorum eğer ilgilenirsen geri dönebilirsingrubumuzda erkek baterist kız basçı erkek ve kız 2vokal var ritim gitarda sana eşlik edebilirim eğer ilgilenirsen bana ulaş bence iyi anlaşırız marmaralı olman da ayrı olay zaten 05347844514

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş