Satılık Aria Mac-series /pazarlik-takas/ Esp Ltd Dean Ibanez Jackson

#1
Merhaba , gitarımı 7 telli gitara geçmek için satışa çıkardım.Gitarımda hiçbir ses sorunu , boya sorunu , manyetik sorunu yoktur , hiçbir parça değişimi görmemiştir ! Ağacının kalitesi ve çalım rahatlığıyla keyifle kullanabileceğiniz bir gitar.

Her seviyeye uygun bir gitar , her tarzdan müzik için kullanılabilir. Sapının ve klavyesinin rahatlığı sayesinde 24 perdenin her birine kolayca ulaşabiliyorsunuz. Humbucker-Single-Single manyetik seti istediğiniz tonu elde etmeniz için size uygunluk sağlıyor. Ayakta çalımı da oldukça rahat çünkü hafif bir gitar ve askı tuşları dayanıklı.

Gövdesi Alder en iyi ağaçlardan biri , sapı 3 parça Maple'dan oluşuyor bu sayede güzel bir sustaine de elde ediyorsunuz. Klavyesi Rosewood , 24 perde , fretler Jumbo ?, inlayler İnci (pearl) Nokta şeklinde. Humbucker-single-single manyetik seti ,1 adet ses , ton , manyetik potansı var ayrıca 1 adet Coil Tap de mevcut. Gitarda akort sorunu yoktur , sık sık akort etmekle uğraşmıyorsunuz. Siyah hardware mevcut. Gitarın gövdesi , sapı ağaç renginde. Son olarak klavye , headstock ve gövdesinde cream binding mevcut.

Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun pişman olmayacağınız bir gitar.

Gitarla beraber kılıfı , jim dunlop pena ve tel setini vericem.

İstanbul içi elden teslim tercihimidir, gitarı deneyebilirsiniz.

Pazarlık payı vardır.

Az kullanılmış (SCHECTER-JACKSON-DEAN-IBANEZ-ESP-LTD) metal gitarları ile takaş düşünebilirim.

070.JPG 077.JPG 078.JPG 079.JPG 082.JPG 085.JPG 086.JPG 088.JPG
 
Üst