Satılık Aria Mac-series /pazarlik-takas/ Esp Ltd Dean Ibanez Jackson

'Elektro Gitarlar' forumunda MetalMonsta tarafından 6 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

 1. Şehir:
  İstanbul
  Fiyat:
  700 tl
  Takasa:
  açık
  Merhaba , gitarımı 7 telli gitara geçmek için satışa çıkardım.Gitarımda hiçbir ses sorunu , boya sorunu , manyetik sorunu yoktur , hiçbir parça değişimi görmemiştir ! Ağacının kalitesi ve çalım rahatlığıyla keyifle kullanabileceğiniz bir gitar.

  Her seviyeye uygun bir gitar , her tarzdan müzik için kullanılabilir. Sapının ve klavyesinin rahatlığı sayesinde 24 perdenin her birine kolayca ulaşabiliyorsunuz. Humbucker-Single-Single manyetik seti istediğiniz tonu elde etmeniz için size uygunluk sağlıyor. Ayakta çalımı da oldukça rahat çünkü hafif bir gitar ve askı tuşları dayanıklı.

  Gövdesi Alder en iyi ağaçlardan biri , sapı 3 parça Maple'dan oluşuyor bu sayede güzel bir sustaine de elde ediyorsunuz. Klavyesi Rosewood , 24 perde , fretler Jumbo ?, inlayler İnci (pearl) Nokta şeklinde. Humbucker-single-single manyetik seti ,1 adet ses , ton , manyetik potansı var ayrıca 1 adet Coil Tap de mevcut. Gitarda akort sorunu yoktur , sık sık akort etmekle uğraşmıyorsunuz. Siyah hardware mevcut. Gitarın gövdesi , sapı ağaç renginde. Son olarak klavye , headstock ve gövdesinde cream binding mevcut.

  Alacak kişiye şimdiden hayırlı olsun pişman olmayacağınız bir gitar.

  Gitarla beraber kılıfı , jim dunlop pena ve tel setini vericem.

  İstanbul içi elden teslim tercihimidir, gitarı deneyebilirsiniz.

  Pazarlık payı vardır.

  Az kullanılmış (SCHECTER-JACKSON-DEAN-IBANEZ-ESP-LTD) metal gitarları ile takaş düşünebilirim.

  070.JPG 077.JPG 078.JPG 079.JPG 082.JPG 085.JPG 086.JPG 088.JPG
   
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş