Merhaba Yardım Eder Misiniz

jay turser Sx strat

• Toplam oy veren
    7
Merhaba arkadaşlar ilk defa elektro gitar başlıcagım yıllardır istiyordum zaten bi kaç araştırma yaptım markalarına göre sitelerde fiyatlar farklılık gösteriyor sanki

En az 700 en fazla 1000 tl olmak üzere bütçe ayırdım

Jay turser jt300 almayı düşünüyorum bunu alabileceğim en uygun site nedir

Bu iyi değil sx yada ibanez al diyen varsa hangi modelini seçmeliyim önerileri dikkate alırım ama jt 300 de takılı kaldım nedense

Amfi konusunda hiçbir fikrim yok 300 tl en iyi alabileceğim amfi nedir bilen var mı veya o fiyatlarda

Birde N11 deki ibanez grx20 ile Ijrg200u setleri hakkında ne düşünürsünüz ?

Birde site tavsiye edicek olursa almak için memnun olurum bir site de 700 tl olan gitar başka yerde 900 oluyor veya 400 şimdiden çok teşekkür ederim ☺️

ne tarz müzik çalmak istiyorsun mesela metal ağırlıklı ise ibanezde humbucker manyetikler var, daha hafif çalıyorsan jay turser hakkında iyi yorumlar görmüştüm ondada single manyetikler var ilk önce tarzına göre seçmelisin yoksa ilerde pişman olabilirsin mesela ben strat aldığım için pişman olmuştum çünkü tarzım için çok sönük kalmıştı.İkince el gitarlada bakmanı öneririm.

Hocam o zaman jay turser olabilir bende sx ile başladım ağaçları fiyatlarına göre güzel ama manyetikleri kötü ve klavyeleside rahat değil bence jay turser fiyatına göre fena değil gene.

Son düzenleme:
Benzer butceye sahıp bı arkadasımla gecen ay LTD st-213 gitarını aldık. O gitarı almaya da gıtmemıstık, mex standard fender alıcaktık ama daha memnun etti. Suan sahibindende satılıyor birtane aklınızda olsun.