Satılık Schecter Demon 7 - 7 Telli Elektro Gitar

Arkadaşlar merhaba. Geçen sene, yine ikinci el olarak aldığım gitarımı satıyorum. Headstock'da schecter logosunun orada, çok küçük bir hafif boya sorunu var. Onun dışında tertemiz, klavyesi kaymak gibi, cillop bir gitar:) Telleri yeni değişti sayılır. Bu arada Endonezya malıdır.

Ben Antalya'dayım. Gelip görmek isteyenler deneyebilir fakat şu an ekipman geçtim, jack bile yok:) Ama Selekler'de veya Dore'de arkadaşım var, orada buluşup deneyebiliriz.

Fiyatta Dore ve Ezgican'daki fiyatları baz aldım. Dore'de şu an yok ama 2-3 ay önce baktığımda 1750 liraydı, Ezgican'da 1950 civarı olarak görünüyordu. Ben 1000 lira istiyorum, çok küçük bir pazarlık olabilir tabi. Şehir dışında alacaklar da kargo alıcıya aittir ve takas düşünmüyorum yani aklıma yatan belki çok nadir bir şey olursa sıcak bakabilirim ama %99 düşünmüyorum:)

Teşekkürler şimdiden alan kişiye hayırlı, bol metalli günler, ölümcül riffler ve sololar olsun.

Bu da Sahibinden'deki ilanım

Schecter Demon 7- 7 Telli Gitar - En Uygun Schecter Gitar Fiyatları sahibinden.com'da - 515560704