Songsterr'den Backing Track Indirmek

Arkadaşlar songsterr'deki parçalardan istediğimiz enstrümanın MIDI dosyalarını indirme imkanımız var mı ? Örneğin ben davul, bas ve klavyeyi alıp üstüne elektroyu çalmak istiyorum.

Songster in solo enstrüman modu var kulaklık simgesi olan ama eğer istediğin enstrümanlari birleştirerek üzerine çalmak istiyorsan es dosya yöneticisini kullanarak öncelikle ana dizindeki Android klasörünün içinden data bölümüne girin oradan songster in klasörünü açıp içindeki herşeyi silin
Ardından songster e girerek istediğiniz enstrüman atıyorum davul sarkiyi seçtikten sonra hızlı bir şekilde davul seçeneğini ve alttaki solo modu etkinleştirin , davul part yüklenirken üstte mavi bar dolacaktır ardından tekrardan Android/data/songster dosyasını açarak oradaki dosyaların hepsini secip uzantısını .MP3 olarak değiştirin orada aradığınız parça ve alakasız bozuk dosyalar olacak kendi dosyanızı (davul part mesela) bulup kullanabilirsiniz bunu birkaç enstrüman için yapıp birleştirebilirsiniz

Fakat midi olarak çıkmaz MP3 yada istediğiniz bir ses formatında çıkabilir ki bunu üzerine çalmak için kullanırsınız biz okulda küçük konserler verirken davul ve bas gitar olmadığı için okulda bu parçaları alip birleştirip üzerine kendimiz çalıyoruz

Geri