İstanbul Davulcu Gibi Davulcu Aranıyor...

Merhaba
-Güzel ekibimiz için çok iyi bir davulcu aramaktayız.
-Grubumuz tecrubeli,enstrumanına hakim ve neyaptığını bilen arkadaşlardan oluşmaktadır.
-Yaş ortalamamız 35+ dır
-Ekipmanlarımız iyi seviyededir.
-Herkesin en az 10 yılı aşkın sahne deneyimleri vardır.
-Müzik bir ekip çalışmasıdır.Takım oyuncusu olmak önemlidir.
-Ekip içinde iletişimimiz kuvvetli ve hoşgörülüyüzdür
-Yıkıcı değil yapıcı eleştriler yaparız ve daha iyisini yapmak için sabırla çalışmaktan kaçınmayız.
-Herkesin birbirinden öğreneceği çok şey var.
-Ekip bayan vokal-gitar-klavye ve bastan oluşmaktadır.Davulcumuz eksik.
-Açıkçası birkaç arkadaşla provaya girdik ama çok yetersiz kaldılar.
-Bu sebepten dolayı daha açıklayıcı bir ilan yazmak istedim.
-Tekniği,metronomu,çalışma disiplini ve parça takibatı oturmuş
-Sorumluluk sahibi
-Arkadaşlığı ve sosyal ortamı seven.
-Ev çalışmalarında bizim yanımızda olacak
-Tercihen bizim gibi başka bir işi olan ama enstruman olarakta zamanında çok çalışıp belli bir seviyeye gelen ve kısa zamanda toparlayabilecek vede asıl işi bu olmayan.
-Gerekli ekipmanları ve demosu olan
-Anadolu yakasında oturan uzaktaysada sorun etmeyecek
-en az 28 ve üzeri yaşlarda olan.
-Bilgi,görgü ve ahlak sahibi
-Bizim ne egomuz var ne kaprisimiz.Gerekte yok.En başta gönül işi bu.
-En az aşağıdaki parçaları videolardakilere benzer tekniklerle çalabilen

-Repertuarımız ve tarzımızla ilgilide az çok bilgi sahibi oldunuz sanırım.

-İstanbul şartlarında yaşayan.Müzikten başka işlerden hayatımızı kazanan ve müzikten kopamayan kişileriz.Kaliteli ve sıfırdan bir ekip kurmak niyetindeyiz.
-Kıza zamanda hızlı gidebilecek kapasitedeyiz.
-11 parça üzerinde yoğunlaştık şuanda 1-2 haftada bitecek gibi.
-Hazırda bekleyen birçok repertuarımız var. Ekip tamamlanınca dahada hızlanabiliriz.
-Her parçanın ufak nüanslarıyla bile uğraşacağız çok acelemiz yok ama birkaç aya kadar toparlamak istiyoruz.
-Parada kazanmak istiyoruz tabiki.
-Bedavayada çalamayız.
-İlk etapta grup olarak hazırmıyız bakmak için birkaç bar projesi düşünülebilir ama aklımızdaki daha kaliteli işler.
-Yazdığım kriterler size uyuyorsa lütfen öncelikle buradan iletişime geçiniz.Bilgisayar başındayım sürekli kontrol ediyorum.
-Sizlerin fikir,görüş ve tecrubelerinede saygı duyarız.
-Bir karar vereceksek hepbirlikte veririz
-Uzun soluklu ve güzel işler yapmak istiyoruz.
-Biraz sabır biraz uyum ve özveri.
-Ben ekibin gitaristiyim.
-Yapacağımız müzik tarzıyla alakası olmasada evde hazırladığım ufak bir demomu paylaşıyorum.
-Bir kusur ettiysek affola.

Merhabalar, ilaniniz ilgi cekici. Kafa yapiniz yazdiklariniz hosuma gitti. Eger ilaniniz hala aktifse benimde instagram’imdan iletisime gecebilirsiniz konusmak tanismak isterim. İnstagram: @mcankaraoglu

hocam selam. bir süredir yeniden bagetleri elime aldım, eski bir arkla ufak ufak stüdyoya giriyoruz pasımızı atabilelim diye. iü devlet konservatuarı piano bölümü sonrasında da mimar sinanda vurmalı çalgılar yarı zamanlıydım.. tabii seneler 88-2000 arası. orta okul lise sonra universite amerikada gruplar konserler vs. uzun süredir çalmamakla beraber yeniden kasları ısındırmak niyetindeyim. çalışıyorum bi yandan. kendi davulum var hala duruyor. falan filan.

not: ilk buluşmada baget çevirmek şart değilse deneyebiliriz :)

selamlar

Bu kişinin burada da üye olduğunu bilmiyordum:) Yaran ilanlar başlığında paylaştığım efsane ilanın sahibi sanırım kendisi (20.000 TL'ye Ibanez JEM satan hani...)
Bu arada, arkadaşlar, kendinizi boşuna yoruyorsunuz gibi geliyor:
1) İlan Ocak ayında açılmış.
2)Üye buraya en son Haziran ayında uğramış.
3)Ne iletişim bilgisi bırakmış, ne de Nisan'dan bu yana yazılan yanıtları umursamış.
4)10 küsur senelik üye gözüküyor, mesaj sayısı 6.
5)Ancak kendisi son derece yüksek standartlarda bir müzisyen arıyor... ("Açıkçası birkaç arkadaşla provaya girdik ama çok yetersiz kaldılar").

İnternet üzerinden bir gruba dahil olmak isteyen arkadaşların bazı şeyleri değerlendirmeyi öğrenmesi lazım. Yoksa çok zaman kaybeder, çok hayal kırıklığına uğrarsınız.

Son düzenleme:
hocam selam. bir süredir yeniden bagetleri elime aldım, eski bir arkla ufak ufak stüdyoya giriyoruz pasımızı atabilelim diye. iü devlet konservatuarı piano bölümü sonrasında da mimar sinanda vurmalı çalgılar yarı zamanlıydım.. tabii seneler 88-2000 arası. orta okul lise sonra universite amerikada gruplar konserler vs. uzun süredir çalmamakla beraber yeniden kasları ısındırmak niyetindeyim. çalışıyorum bi yandan. kendi davulum var hala duruyor. falan filan.

not: ilk buluşmada baget çevirmek şart değilse deneyebiliriz :)

selamlar
merhaba telefon yazarsanız sevinirim.Saygılar.

Bu kişinin burada da üye olduğunu bilmiyordum:) Yaran ilanlar başlığında paylaştığım efsane ilanın sahibi sanırım kendisi (20.000 TL'ye Ibanez JEM satan hani...)
Bu arada, arkadaşlar, kendinizi boşuna yoruyorsunuz gibi geliyor:
1) İlan Ocak ayında açılmış.
2)Üye buraya en son Haziran ayında uğramış.
3)Ne iletişim bilgisi bırakmış, ne de Nisan'dan bu yana yazılan yanıtları umursamış.
4)10 küsur senelik üye gözüküyor, mesaj sayısı 6.
5)Ancak kendisi son derece yüksek standartlarda bir müzisyen arıyor... ("Açıkçası birkaç arkadaşla provaya girdik ama çok yetersiz kaldılar").

İnternet üzerinden bir gruba dahil olmak isteyen arkadaşların bazı şeyleri değerlendirmeyi öğrenmesi lazım. Yoksa çok zaman kaybeder, çok hayal kırıklığına uğrarsınız.
Harika bir yazı dostum eline sağlık. Müzisyen ve grup arayanlar için hem eleştirel hemde ders verici aynı zamandada yapıcı olmuşsun. Bundan sonra daha dikkatli olacağım.Saygılar

İlana cevap yazamadığım için yanıt veren arkadaşlarımdan çok özürdilerim. Hızlı bi karar vererek mutlu ve yeni bir evlilik yaptım. Düğündür dernektir koptum istemedende olsa ama eşimde müzisyen ve yolumuza birlikte devam edeceğiz.İlan aktiftir.Bize katılmak isteyen müzisyen dostlarımın yanıtlarını beklemekteyim.Saygılar.