Cubase Export Problemi

Arkadaşlar merhaba. Cubase de yeniyim. Projemde audio ve enstruman olarak kanallarımı açıp kanal kanal kayıt alıyorum. Sonra üstteki yatay paneli mavi yapıp export olmasını istediğim alanı belirliyorum. Projeyi save ledikten sonra export yapıyorum. wave veya mp3 olarak çıkardım diyelim masa üzerine. Dosyayı hangi programda açarsam açayım uzunluğu süre olarak doğru gösteriyor fakat çalmıyor ne yaptıysam başlamıyor şarkı. Bir yardım edebilecek olan var mı?

Hangi programlarla açmayı deniyorsunuz? Onların ses çıkışlarında bir yanlışlık vardır. Output ayarlarına bakıp oradan bilgisayarınızın aktif ses kartını seçin. Ben winamp veya foobar tavsiye ederim mesela.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hangi programlarla açmayı deniyorsunuz? Onların ses çıkışlarında bir yanlışlık vardır. Output ayarlarına bakıp oradan bilgisayarınızın aktif ses kartını seçin. Ben winamp veya foobar tavsiye ederim mesela.
Hay Allah razı olsun. Problem kayıttan yürütme aygıtının harici ses kartım rubix olmasıymış. Bende hoparlör yok, kulaklık kullanıyorum. Kulaklık da rubix e bağlı projeleri böyle çalışıyorum. Rubix hoparler etkinken export ettiğim şrkılar başlamadı kulaklıktan da ses alamadım ama dediğiniz fikirden winamp indirip kayıttan yürütmeyi laptop un ses aygıtına verdim en azından bu şekilde laptop tan dnleyebiliyorum şuan. Ama ses kartım üzerinden kulaklığa nasıl ses vereceğimi de bilemedim... İlginize çok teşekkür ederim 10 gündür karnıma ağrılar giriyordu

Geri