Satılık Seymour Duncan Vintage P90 P 90 Soapbar Kargo Bedava !

'Elektro Gitar Aksesuarları' forumunda VanHalen tarafından 21 Ocak 2018 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    İstanbul
    Fiyat:
    360 tl
    Merhaba,

Seymour duncan vintage p90 (sp901b): Gibson p90 manyetiğin esas alarak duncan üretmiştir. İnternetteki okuduğum bir çok yoruma ve kendi incelememe göre gibson'dan daha verimlidir. Aslında single manyetik olarak sınıflandırılıyor ama tam olarak single manyetik değil biraz daha crunch-kırık tonlarda bir tık daha sert diyebilirim. Humbucker-single arası bir karakteri var desem yeri. Kendine has bir tonu vardır p90'ların. Daha önce hiç kullanmamışsanız denemenizi tavsiye ederim. Youtube'da bir çok örnek video var oldukça bilinen duncan manyetiklerinden. Klasik vintage p90 olarak geçiyor, kodu ise sp901b, Dog ear yoktur, soap bar(kulaksız) modelidir. Direkt vidalayarak monte ediyorsunuz. Baz gitarlarda köşelerin takılma riski var ama dog ear olmadığı için soap bar'larda bu durum yok. Ölçü isteyenler için ölçerek fotoğraf da atabilirim. Vida ve yayları hazır kapağı krem renkli, kutusu mevcut. Kablo boyu oldukça uzun. Çok temiz ve az kullanıldı.

Fotolar:
    p90 1.JPG p90 2.JPG 1.JPG 2.JPG IMG_2634.JPG IMG_2635.JPG

Videolar:

Fyat: 360 tl Kargo dahildir.

Elimdeki bütün manyetik ve gitarları satıyorum lütfen diğer ilanlarıma da bakın. Fotoğraflarda elimdekileri gösterdim.

Elimdeki Diğer Manyetikler ve Parçalar

Carvin USA custom shop kutulu ve çok temiz elektro gitar, Sıfır, Kapalı kutu TC T2 reverb pedalı, Cihan Düşmez Ekolayzır Eq Pedalı, Çok temiz Emg 81 60 full set, sıfır ve kutulu emg 81-81 full set, Kutulu ve temiz Dunlop 95q wah, sıfır seymour duncan blackouts full set, Gibson USA les 500t 496 R gibson USA 490 R 490 T full set manyetikler, çok temiz ve kutulu seymour duncan p90 soap bar bridge, seymour duncan mini humbucker (p90 ile set birlikte), seymour duncan sh8 invader, seymour duncan pearly gates, seymour duncan hot rails sss full set, sıfır gibi ve kutulu seymour duncan jazz sh2n neck, sıfır gibi seymour duncan jb-jr siyah bridge ve neck full set, sıfır gibi seymour duncan sh-6 distoriton mayhem full set (neck ve bridge), sıfır gibi seymour duncan vintage 54 bridge(stl-1b) ve neck(str-1) full set, sıfır emg vg 20 sss single s set.

Siyah-krem-beyaz sss fender stili sıfır pickguardlar, sıfır sss fender tipi siyah, krem, beyaz 3 ply(3 katlı) single manyetikler için pickguard, cts pirinç full potlar, sıfır push pull potlar, sıfır 100,250,500k potlar, sıfır emg 25k aktif manyetikler için pot ve stereo jack, sıfır mono jack, sıfır fender USA-meksika-Japon vintage-modern yedek parçalar, gibson gotoh köprü, tailpiece, 3 veya 5 yollu sıfır fender tipi veya toggle switchler.

Müzik forumlarında birçok alışverişim oldu referans sıkıntım yoktur. Para hesabıma yatar aynı gün kargolarım. Şimdilik vaktim yok fazla foto ekleyemedim. İsteyen olursa daha fazla foto yüklerim.

Teşekkürler,

Selçuk.

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş