Fender Blues Junior Için Speaker Önerisi

Arkadaşlar fender blues junior tweed kullanıcısıyım..üstünde jensen c12n hoparlör mevcut..Clean tonlarda başarılı bulmama rağmen drive tonlarda istediğim tonları alamıyorum bu hoparlörden..Fazla tiz karakterli buluyorum..Daha modern tonlar istiyorum..
Celestion greenback g12m yada creamback g12m65 modelleri üzerinde duruyorum..
bu modeller dışında sizin önerebileceğiniz model varmı?

altta jensen c12n ile celestion creamback in karşılaştırma videosunu ekledim.bu video da Creamback in tonlarını beğendim..sizinde fikirleriniz almak isterim...

• Konu Sahibi Konu Sahibi
teknik bilgisi olan arkadaşlara bi sorum olucak......marshall amfimin hoparlörü de celestion greenback 8ohm luk blues junior ile uyumlu... Marshall amfimin hoparlör kablosunu çıkarıp (kablo boyu kısa ek kablo ile uzatarak ) blues juniorun hoparlör girişine taksam olurmu yani marshallın hoparlörünü kabin gibi kullanmak istiyorum..

teknik bilgisi olan arkadaşlara bi sorum olucak......marshall amfimin hoparlörü de celestion greenback 8ohm luk blues junior ile uyumlu... Marshall amfimin hoparlör kablosunu çıkarıp (kablo boyu kısa ek kablo ile uzatarak ) blues juniorun hoparlör girişine taksam olurmu yani marshallın hoparlörünü kabin gibi kullanmak istiyorum..
Ohm degerleri amfinin cikisina uyumlu oldugu surece sorun yaratmaz, harici kabin gibi kullanirsiniz.

Geri