Satılık Seymour Duncan Vintage Mini Humbucker Tele-firebird-hollowbody-strat-lp Neck Manyetik Kargo Bedava !

Merhaba,

Seymour Duncan Vintage Mini Humbucker manyetiğim satılıktır.Kodu SM-1N olarak geçiyor. Genel olarak telecaster manyetiği olsa da firebird için üretilmiş mini manyetiklerin alternatifi olarak üreilmiştir. Strat, LP, SG tarzı gitarlarda da kullanılmaktadır. Ayrıca hollow body gitarlarınıza neck pozisyonuna oldukça yakışacaktır. Bu şekilde gibson veya ibanez hollow body gitarlardan da kullanılmatır. Fender Vintage hot rod 52 telecaster'da neck pozisyonu için stok olarak mevcuttur. Gibson firebird manyetikleri yerine de kullanabilirsiniz. Yani, oldukça geniş kullanımı var. Sıcak tonlu, mid frekansları geniş, single coil'e kadar küçültülmüş humbucker'dır bu yüzden mini humbucker adını almaktadır. Orta çıkıs gücüne sahiptir. Alnico 5 karakterine sahiptir. Tek kabloludur. Manyetikte fiziksel olarak paslanma ve korozyon yoktur. Üzerinde bir miktar lekelenme vardır fotoğraflardan belli bile olamayacak kadar. Krom renklidir. Fotoğraflardan ölçülerine de ulaşabilirsiniz. Ayrıca elimdekilerin fotoğraflarını da koydum kombinasyon yapabileceğiniz bridge tele manyetikleri(vintage stack stk-t3b) de mevcuttur.

Fotoğraflar:
2.JPG
3.JPG
vintage mini.jpg
vintage mini.jpg 2.JPG
vintage mini.jpg 3.JPG

vintage mini 3a.jpg
vintage mini 3b.jpg

Videolar:

Fiyat: 420 tl Kargo dahildir.

Elimdeki bütün manyetik ve gitarları satıyorum lütfen diğer ilanlarıma da bakın. Fotoğraflarda elimdekileri gösterdim.

Tlf 0 505 776 83 35

Elimdeki Diğer Manyetikler ve Parçalar

Carvin USA custom shop kutulu ve çok temiz elektro gitar, Sıfır, Kapalı kutu TC T2 reverb pedalı, Cihan Düşmez Ekolayzır Eq Pedalı, Çok temiz Emg 81 60 full set, sıfır ve kutulu emg 81-81 full set, Kutulu ve temiz Dunlop 95q wah, sıfır seymour duncan blackouts full set, Gibson USA les 500t 496 R gibson USA 490 R 490 T full set manyetikler, çok temiz ve kutulu seymour duncan p90 soap bar bridge, seymour duncan mini humbucker (p90 ile set birlikte), seymour duncan sh8 invader, seymour duncan pearly gates, seymour duncan hot rails sss full set, sıfır gibi ve kutulu seymour duncan jazz sh2n neck, sıfır gibi seymour duncan jb-jr siyah bridge ve neck full set, sıfır gibi seymour duncan sh-6 distoriton mayhem full set (neck ve bridge), sıfır gibi seymour duncan vintage 54 bridge(stl-1b) ve neck(str-1) full set, sıfır emg vg 20 sss single s set.

Siyah-krem-beyaz sss fender stili sıfır pickguardlar, sıfır sss fender tipi siyah, krem, beyaz 3 ply(3 katlı) single manyetikler için pickguard, cts pirinç full potlar, sıfır push pull potlar, sıfır 100,250,500k potlar, sıfır emg 25k aktif manyetikler için pot ve stereo jack, sıfır mono jack, sıfır fender USA-meksika-Japon vintage-modern yedek parçalar, gibson gotoh köprü, tailpiece, 3 veya 5 yollu sıfır fender tipi veya toggle switchler.

Müzik forumlarında birçok alışverişim oldu referans sıkıntım yoktur. Para hesabıma yatar aynı gün kargolarım. Şimdilik vaktim yok fazla foto ekleyemedim. İsteyen olursa daha fazla foto yüklerim.

Teşekkürler,

Selçuk.

Son düzenleme: