Fender 2018 Yeni Gitarlar

Gitar dostları fenderin 2018 PARALLEL UNIVERSE adı altında piyasaya süreceği yeni modeller bunlar. Şimdiki moddellerin kasalarını ve manyetiklerini kararak yeni gitarlar üretmişler. Yeni sınırlı üretim olarak Meteora gitarı başka başlıkta tartışmaya sunulmuştur. Benim favorim ise Troublemaker Tele.
IMG_7476.JPG
IMG_7477.JPG
IMG_7481.JPG

thinline super deluxe ve trouble maker dışındakiler olmamış, bu arada olmuş dediklerimin biri LP diğeri gretsch :D grolsch bira kapağı contasına adını basıp satan firmanın inovasyon anlayışından fazla bir şey beklememek lazım, yine de bu paralel evren modelleri, bir ara ürettikleri personality card saçmalığına oranla daha iyi düşünülmüş
0990819000_merch_frt_001_nr.jpg

asd.jpg

0141102303_gtr_frtbdydtl_001_nr.jpg
En son alacağım wah pedalı denemek için Fender Classic 60 Strat verdiler. (Çok güzeldi ama beah, Akçaağaç saplı sunburst SSS) 1-1,5 ay oluyor. Köprüsünden dolayı gitarı Amerikan USA standart sanıyorum. Çünkü köprüsü iki pivotlu tremolo köprü. Sapın arkasına bakarım ki Meksika. 60'stratmış. :cool: Eski Stratçı olarak iç geçiriyorum. Benim Ibanez'i de ikinci plana atmam tabi. Biri DGCFAD akort olurdu

Son düzenleme:
Gitar dostları fenderin 2018 PARALLEL UNIVERSE adı altında piyasaya süreceği yeni modeller bunlar. Şimdiki moddellerin kasalarını ve manyetiklerini kararak yeni gitarlar üretmişler. Yeni sınırlı üretim olarak Meteora gitarı başka başlıkta tartışmaya sunulmuştur. Benim favorim ise Troublemaker Tele. 112987 eklentisini görüntüle 112988 eklentisini görüntüle 112989 eklentisini görüntüle

Stratların sol boynuzunu tele gibi kısaltmasalar ya :(

Fender Player Stratocaster mexico 2018 modelleri hakkında fikir sahibi olan varmıdır? Renk ve manyetik skalası normal mexico standartlara göre daha geniş. Kalite bakımından hangi ayardadır acaba? Görünümleri hoş ama demolarda sanki squier ile mexico arasında gibi geliyo ton olarak.
279637-1528967704652.png

Artik Standard uretilmicek.Sermaikten Alnico'ya gecmisler o yuzden tonun degisik gelmesi normal.Bir de 2 point kopru kullanmislar ama American Pro'lardan daha ucuz bir metal ve saddle'lar hala eski vintage/kivrimli olanlardan.Renkler ise her zamanki gibi Amerikanlar da bulmasi imkansiz olan renkler ki Meksikalarin en buyuk ozellikleriden.

115143 eklentisini görüntüle En son alacağım wah pedalı denemek için Fender Classic 60 Strat verdiler. (Çok güzeldi ama beah, Akçaağaç saplı sunburst SSS) 1-1,5 ay oluyor. Köprüsünden dolayı gitarı Amerikan USA standart sanıyorum. Çünkü köprüsü iki pivotlu tremolo köprü. Sapın arkasına bakarım ki Meksika. 60'stratmış. :cool: Eski Stratçı olarak iç geçiriyorum. Benim Ibanez'i de ikinci plana atmam tabi. Biri DGCFAD akort olurdu

Fotografinizda yer alan bahsettiginiz iki pivot koprulu gitar Fender Classic Player 50s strat (Fender Classic 60s strat degil; Fender Classic Player 60s strat de degil). Akcaagac fretboard ve iki pivotlu kopru Classic Serisi icinde sadece Classic Player 50s modelinde var... Fender'in bu sene yeni cikarttigi Player (Meksika) serisi de Standard (Meksika) serisinin yerini aliyor ve stratlarda en onemli degisikler Alnico manyetiklerin ve 2 pivot tremolo koprunun gelmesi.

Geri