Evde Kayıt

arkadaşlar merhaba, kendi evimde elektro ve akustik gitarımla kayıt yapmak istiyorum yani şöyle ritim atıp kaydetmek üstüne arpej ,solo vs şeyler yapmak istiyorum. ama bu konularda hiçbir bilgim yok ses kartı falan okudum birçok yerde ne olduğunu anlamadım pek. güzel bir kayıt için ihtiyacım olan şeyleri bir söyleyebilir misiniz rica etsem ve bir de kayıt programı, şimdiden çok teşekkür ediyorum..

Ses kartı, vst programı, kayıt programı lazım. Gitarı ses kartına takacaksınız, kayıt programını açacaksınız oradanda vst açacaksınız. Vst sesin işlendiği kısım yani gitarı amfiye takmış gibi ses verilen kısım. Ücretli ücretsiz ya da ses kartlarının kendi vst programları olur. Kayıt programı reaper gibi deneme süresi hiç bitmeyen bir program var. Yanı ses kartı almanız lazım gerisi internette türkçe dahil bir sürü video ile anlatılıyor.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses kartı, vst programı, kayıt programı lazım. Gitarı ses kartına takacaksınız, kayıt programını açacaksınız oradanda vst açacaksınız. Vst sesin işlendiği kısım yani gitarı amfiye takmış gibi ses verilen kısım. Ücretli ücretsiz ya da ses kartlarının kendi vst programları olur. Kayıt programı reaper gibi deneme süresi hiç bitmeyen bir program var. Yanı ses kartı almanız lazım gerisi internette türkçe dahil bir sürü video ile anlatılıyor.
çok teşekkür ediyorum peki önerdiğin bir ses kartı var mıdır?

Geri