Satılık Joyo Jw-01 2.4ghz Wireless Sistem

Türkiyede bulması zor bir ürün. Türkiyede sadece büyük firmaların pahalı ürünleri bulunabilmekte. Ben Amazondon getirtmiştim. 2.4 ghz bluetooth sistemiyle çalışan sorunsuz bir sistem. Bir çok kere canlıda kullandım. İçlerinde kendi şarj edilebilir pilleri var. Usb şarj adaptörü ilr kısa sürede şarj edebiliyorsunuz. Kullanımı çok kolay. Türkiyenin heryerine kargolayabilirim.

Dosyalar

Bende g30 ve g10 var şuan g10 kullanıyorum. Ara kablosu olmayan ve pili olmayan sistemler daha hoşuma gidiyor. Düzenli şarj edip kontrol edildiğinde daha sıkıntısızlar. Bu ürünleri joyo ile kıyaslamak çok adil olmaz. Eminim teknik açıdan aşağı yukarı benzer özellikleri vardır ama biri amerikada tasarlanıp taywanda yapılıyor diğeri direk bir ürünün kopyası. Tahminim line6in bileşenleride belki biraz daha kalitelidir. Gelelim asıl farka. Küçük bir mekanda bir peadalboard yada bikaç pedal ve ufak bir amfi ile çalacaksan tabiki farkı anlayamazsın. Ama daha prfosyonel bir gitaristsen tabiki line 6 al aklın rahat etsin derim.

Anladım hocam, peki G10 bana da G30'a kıyasla daha cazip geliyordu. Bunların da övüldüğünü, thomannda da sık tercih edildiğini gördüm ancak benim kullanım amacımda da G10 daha yardımcı olacak gibi. Çok teşekkür ederim. İyi satışlar.