Yasa Power Isolated

'Elektro Gitar Ekipmanı' forumunda yasaengineering tarafından 7 Şubat 2018 tarihinde açılan konu

Bu metin açıklayıcı oldu mu?

 1. Evet

  75.0%
 2. Hayır

  25.0%
 1. Merhaba arkadaşlar, forumda konusu geçmis, bazı arkadaslarımızın soruları olmuş, bir başlık altında buluşmak adına yazıyorum.

  Öncelikle size Yasa Engineering hakkında bilgi vermek istiyorum. Doğruca Yasa Power Isolated bilgisi isteyen arkadaşlarımız bu paragrafı atlayabilir. Tıpkı sizler gibi rock müziğe gönül vermiş ve bir kısmınız gibi bunu yaşam tarzı haline getirmiş bir müzisyenim. Beste, sahne, single, klip gibi işin sonuç kısmının önemsendiği bir düzende, bizden başka kimsenin önemsemediği çok ciddi süreçler yaşıyoruz. Bunlardan biri de ekipman potansiyeli. Enstrümanımızı iyileştirelim, amfi alalım, prosesör alalım, bu amfi kötü lambalı alalım, prosesör dijital analog pedal dizelim derken kullandığımız ara jakların kalitesine kadar (ki önemli bir unsurdur) düşünmemiz gereken başlıklar var (beatbox yapmayı seçen arkadaşların anlam veremeyeceği şeyler). Bi' gün adaptör gürültüsünden bıkmış halde yüksek kalite bir güç ünitesi araştırırken, elektronik cihazlarda adaptör gibi temel bir gereksinimin yüzlerce dolara satılmasına şaşırıp elektronik mühendisi arkadaşıma danıştım. Bana sekiz çıkışlı, her çıkışı regule, izole ve ledli bir adaptör yaptı. Artık muazzam bir power supply sahibiydim. Kendisi benim memnuniyetimin boyutunu görünce "madem öyle, yapalım başkaları da yararlansın" dedi. Yaptığı işe saygı duyan, özen gösteren, kalite odaklı iki kafa birleştik ve kendimize mühendislik girişimine varan bir harita çizdik. Başlangıç için 5x9v ünite ürettik. Geldiğimiz noktadan şu an için çok memnunuz, ilgi böyle devam ederse ürün gamımızı geliştireceğiz. Mottomuz ise "fiyatta muadillerine göre üstün kalite, kalitede muadillerine göre uygun fiyat"...

  Yasa Power Isolated, tüm çıkışları ayrı ayrı izole hazırlanmış, beş adet 9v pedalı besleyebilen, sağlam metal kutulu, soketlerinden boyasına kadar kaliteli parçalarla üretilmiş bir güç ünitesidir. Her çıkış 150mA'ya kadar besleme yapabilir ki bu mevcut 9v analog pedalların tamamına yakınını çalıştırabileceği mA seviyesidir. Sinyal zincirinize gürültü katmaz. Pedalboardunuzda gereksiz yer kaplamaz, gereksiz ağırlık yapmaz. 145gr ağırlığı ve 3x6x11 cm'lik ölçüleriyle son derece şirin bir canavardır.

  5 yıl garantilidir. Yasa Engineering ürünü satın alan müzisyenler bir sonraki Yasa Engineering alışverişi için %10 indirim kazanır.

  Bizi instagramdan takip etmeyi unutmayın! Tüm sorularınız için sosyal medya hesaplarımızdan, web sitemizden, sahibinden.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Turkrock üzerinden gelen sorular başka arkadaşlarımıza da cevap niteliği taşıyacağından bizim için kıymetli. Biz ürünümüze güveniyoruz ve tercihinizi bekliyoruz. Taksitli alışveriş için sahibinden.com GET ilanımızı ziyaret edebilirsiniz.

  Fiyat 250 TL.
  YASA POWER ISOLATED - Efekt Pedalı ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 510222935

  GET'le alış 275 TL.
  Yasa Power Isolated - Güvenli E-Ticaret - Efekt Pedalı ve Diğer Enstrüman Yan Ekipmanları sahibinden.com'da - 525855378
   
  Son düzenleme: 17 Şubat 2018 14:54
  ChordSolo ve kkabir bunu beğendi.
 2. merhaba...
  merak ettiğim bir konu var:
  strymon ojai'nin 24v thru çıkışı var. bu çıkıştan sizin güç ünitesini besleyebilir miyim?
  bir de ürünün boyutlarını ve ağırlığını yazsanız???
   
 3. Merhaba @ChordSolo

  Strymon Ojai, power girişi olarak standart jak tercih etmemiş. Bu sebeple bir dönüştürücü kullanmak gerekecektir. Dönüştürücünün akıma bağlı gürültü oluşturması ihtimalini akılda tutmakta fayda var. Bilgi olarak geçeyim Strymon Ojai de Yasa Power Isolated da gürültüsüzlük konusunda iki iddialı markadır. Gürültü olursa dönüştürücüdendir.

  Teknik açıdan ise bir sorun görünmüyor. 24W gerçekten yazıldığı gibi "thru" olarak akacaksa Yasa Power Isolated'ı besleyebilir. Kullandığınız pedalları bilirsek, mA değerlerini araştırıp daha isabetli bir çalıştırma oranı verebiliriz. Yine de öncelikle dönüştürücü konusu çözülmeli. Sadece kendi ünitelerinin birbirine bağlanmasını istiyor gibiler;)

  Diğer sorunuzun cevabı; 145gr, 3x6x11 cm.
   
 4. Yanıt için teşekkürler... Ofise gelip bu senaryoyu test imkanımız var mı?
   
 5. Stüdyomuza gelebilirseniz deneme imkanımız olur. Adres bilgisi için lütfen mesaj atınız.
   
  ChordSolo bunu beğendi.
Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş