Satılık Ear Plugs Tunnel/tapers - (kulak Genişletme Seti)

#1
Şehir
İstanbul
Takasa
Kapalı
Fiyat
50
Para Birimi
TL
Tünel küpelerden kullanmak için kulağınıza piercing - dövme yapan dükkanlarda tünel açtırmanız gerekiyor. Bu kitlerin ülkede satışı yok, dükkanlarda satmıyor, gidip sorduğunuzda '' biz kendimiz burada genişletiyoruz'' diyorlar. Yurt dışından bir hatayla normal kullandığım ölçüden küçük bir set aldığım için işime yaramadı, kullanılmamış sıfır olarak satıyorum. Güzel bir fırsattır düşünen arkadaşlar için, gidip dükkanda yaptırmaya kalksanız kendi malzemeleri ile yaparlar, astarı yüzünden pahalıya gelir. Hatta geçen birinde 10mm lik 1 çift tapers tünel tipi küpeye 90 lira istediklerini gördüm, üstelik akrilik malzemedendi.

9 çift Tapers , 9 çift tünel vardır. Toplam 36 parçadır. 1mm - 10mm arası ölçülerde (Yani kulak deliği çapını 10 - 12mm e kadar genişletebilirsiniz). Her çift için 1 çift plastik sabitleme simidi vardır. Oldukça kaliteli, cerrahi paslanmaz çeliktir ve full doludur, yani ağır malzemedir. Genişletme için en iyi malzeme de budur. Ağır malzeme olması kulağı hızlı şekilde bir sonra ki ölçüye taşır, esneme süresini de en çok hızlandıran malzemedir.

Genişletme kitinin kullanımı hakkında her türlü desteği ve bilgiyi de sağlayacağım almak isteyen ya da merak eden arkadaşlara. Hakkında merak ettiğiniz her soruyu sorabilirsiniz, elimden geldiği kadar bilgi ve deneyimime göre yanıtlamaya çalışacağım.

Şehir dışına da kargolarım.

WhatsApp Image 2018-02-08 at 13.02.33.jpeg
WhatsApp Image 2018-02-08 at 13.02.44.jpeg
ear-spikes.jpg
Ear-Tunnels-and-Ear-Plugs.jpg
 
Son düzenleme:
Üst