Satılık Ibanez Tsa5tvr-u Full Lambalı Kombo Amfi

Selamlar,

Henüz 1,5 ay önce düşük watta lambalı amfi tonları almak için Zuhal Müzik’ten 0 olarak aldığım amfimi, artık düşük seste çalma zaruriyetim ortadan kalktığı için satıyorum.

Amfi, Akasya Zuhal Müzik’ten alınmıştır. 22,5 aylık garantisi devam etmektedir. Muhtemelen mağazada durma süresi bende durma süresinden daha uzundur :)

Amfi tertemiz, bu amfideki genel husus olan dip gürültüsünü saymazsak herhangi bir sıkıntısı yok(Bu husus bu amfilern hepsinde var, muhtemelen Ibanez’in kullandığı lambalar ile ilgili), zaten garantisi devam etmekte. Herhangi sorun yaşatacak bir husus değil.

Amfinin kendisine entegre Ibanez Tube Screamer devresi vardır, zaten amfinin adı Tube Screamer Amp :)

Ev ortamı için ideal, komşumla aramı hiç bozmadı. Misafir geleceğinde koy üzerinde danteli :)

Üzerinde spring reverb var ancak şahsen bence pek tatmin edici değil.Ben pek kullanmıyorum yani reverb’ünü.

Tekrar etmekte fayda var 5W gerçekten ev içerisinde hayat kurtarıyor. Eskiden Blues Junior’um vardı atteunator olmasına rağmen komşuyla boğaz boğaza geliyorduk her gün. Bu amfi ile hem istediğim tonları aldım hem de hiç bir kere tatsızlık çıkmadı.

Satma nedenim üst yazıda da belirttiğim gibi artık düşük watt’a ihtiyacımın kalmaması, yoksa zaten sıfır amfi, satma derdim yoktu.

Takas düşünmüyorum, düşünsem de Blues Jr. Peavey Classic 20 vs. Olabilir üzerine nakit eklerim.

DDE21BB2-9424-4367-9D7A-5453240D626A.jpeg
C12C05AF-374F-44F6-8E80-D6CEF766E899.jpeg
53C1D89E-F653-48CB-B122-4F8D467C6D29.jpeg

Dosyalar