Guzel Sesi Olan Erkek Turk Sarkicilar..?

woooow. isssteee, bu Yavuzun sesine bayildimmmm :D haha en basindan deseydin keske hic kavga etmezdik, sarkilarida cok guzelmis <3 baska varmi bildigin boyle?

kurbandaki cocugun sesi cok kotu, teoman in ses tonu fena olmasada itici geliyo bana sevemedim bi turlu, Yavuz un sesi acaip guzel, gitarlarida kendimi caliyo?
Aslında gitar konusunda sürekli övülen ve idolleşmiş bir gitarist ve şarkıcıdır. Hakkında bir dünya bilgi bulabilirsiniz benim yazmam ayrı olur. Blue diye bir film çıkacaktı son durum nedir bilmiyorum. Türk yapımı onuda araştırabilirsiniz. Günümüzde gene kaliteli müzisyenler vardır ama çok güncel dinleyen birisi değilim, benden bu kadar iyi forumlar :)

Aslında gitar konusunda sürekli övülen ve idolleşmiş bir gitarist ve şarkıcıdır. Hakkında bir dünya bilgi bulabilirsiniz benim yazmam ayrı olur. Blue diye bir film çıkacaktı son durum nedir bilmiyorum. Türk yapımı onuda araştırabilirsiniz. Günümüzde gene kaliteli müzisyenler vardır ama çok güncel dinleyen birisi değilim, benden bu kadar iyi forumlar :)

Ya bu zavalli cocuk ölmüs, sesi sarkilari cok guzel, cokta yakisikliymis cok uzuldum dogrusu...yasamasi gerekenler ölüyo hep, nasil istir bu anlamadim :( butun sevdigim erkekler hep ya depresyonlu yada depresyondan ölmüs oluyo, oda benim kaderim galiba.. :(

Ibrahim Tatlises'in sadece ses menziline ve gucune birsey diyemem, cok guclu bi sesi oldugu asikar... benim sevdigim turden bi ses olmasada, sanirim bi cesit tenor tipi.. sadece yaptigi muzigi elestiriyorum...

Yaptığı müzik tamamıyla yaşantısı işe alakalı. Fakir, zor şartlar altında büyüyen, çevresindeki sevdiği insanların ölümlerini gören bir insandan ( İbrahim Tatlıses’den bahsetmiyorum, yaşantısı hakkında hiç bir fikrim yok, bir kere bile dinlemedim) “That’s What I Like” gibi bir şarkı nitekim bekliyemeyiz. Sizin büyüdüğünüz çevre İbrahim Tatlıses’in müziklerinde anlatıldığından farklı olduğu için kendinize yakın görmüyorsunuzdur.

Not: Yavuz Çetin gibi büyük bir sanatçıdan bahsederken sizden büyükse saygılı olup “Yavuz” diye hitap etmektense ünvan, soyad vs eklersen güzel olur.

"Çok da yakışıklıymış" kısmında konuyu takip etmeyi bırakmam ve bloklamam gerektiğini anladım. Biraz geç oldu, ama anladım.
Forum tayfasına not: İnsaf ! Biriniz bile en azından özel mesaj atıp uyandırmadı ! Alacağınız olsun. Ciddi ciddi yanıt verdim o kadar... Yazdım bunu bir kenara, haberiniz olsun !

isimlere cisimlere bu kadar takilan sabit fikirli insanlara soru sordugum icin hata bende, Yavuzun kendisi bu dunyayi okadar cok taksaydi simdi hala yasiyo olurdu sizin gibi, daha sevdiginiz insanlarin psikolojik durumlarindan yada gercek hislerinden bi haber olarak sadece kendi aklinizdaki imajlarini sevdiginizin farkida bile degilsiniz... ne yazik, adam kendini öldürmüs daha ne yapsin? siz hala boyle ahmakca seylere takili olarak yasayin gidin ancak.. pff cok sıkıcısınız, turkleri niye sevmedigimi bi defa daha hatirlattiginiz icin tesekkurler ayrica, bye.

F179EA14-A0A8-40D7-8C5E-B8D9344D7994.gif

Geri