Itu Rover Team Urc Sar Videosu. (desteğiniz Bizim Için Önemlidir.)

Konunun uzmanı değilim ama bana pek bir güzel geldi. NASA ofis boy görür de onaylar mı bilemem ama başarılar dilerim. Dikkat, Slayer'dan telif yiyerek NASA'nın dikkatini de çekme olasılığınız var yani.

Evet Müzisyen abilerim ablalarım;
takımımızın Nasa da University Rover Challenge'ye katılabilmesi için Videomuzun NASA tarafından beğenilmesi ve onaylanması lazım. Bunun için de izlenme sayımız da önemlidir. Desteklerinizi Bekliyoruz. Ekibimizin çoğunluk üyesi de amatör rock müzik ile uğraşıyor aynı zamanda.

arada işid mlitianı görünümlü öğrenciler olduğu için oy veremeyeceğim.

kendiniz çaldıysanız belirtmeniz gerekiyor ki video'da sıleyır adı bile geçmiyor. 12-13 sn ne öyle bir şeydi, bir şarkıdan alıntı yapılıp videoya koyarsanız sistem de bunu algılarsa veya şikayet olursa telif yiyorsunuz. Video'da sıleyır'ın av mevsimini çaldık tüm hakları bize ait değildir ben lafımı ortaya koydum alırsa sıleyırdır almazsa sılayerdir, banane demeniz gerekli açıklama bölümünde.

Evet Müzisyen abilerim ablalarım;
takımımızın Nasa da University Rover Challenge'ye katılabilmesi için Videomuzun NASA tarafından beğenilmesi ve onaylanması lazım. Bunun için de izlenme sayımız da önemlidir. Desteklerinizi Bekliyoruz. Ekibimizin çoğunluk üyesi de amatör rock müzik ile uğraşıyor aynı zamanda.

Beğendik Mustafa Bey, 3:45 deki siz misiniz ? Merak ettim, Mustafa nickini görünce. Rock Müzikle uğraşan kişilerin bir de bu şekilde bilimsel başarılar peşinde koşması hem imrendirici hem de gurur verici. Başarılar dilerim.

yalnız dediğiniz hiç anlaşılmıyor keşke şöyle dili dönen birini bulup ona okutsaydınız. ingilizce anons yapan thy pilotları gibisiniz.
yaptığınız iş harika tabii başarılar dilerim.

Geri