Satılık Ibanez Sr300 - Ipt Aktif Bas Gitar (elektro Ile Takas)

'Bas Gitar ve Aksesuarları' forumunda barken062 tarafından 8 Mart 2018 tarihinde açılan konu

1. Şehir:
    Ankara
    Fiyat:
    999
    Takasa:
    açık
    Selamlar, Ibanez SR300-IPT model aktif bas gitarımı elektro almak istediğim için satıyorum. Sıfırdan hiçbir farkı yok, çizik dahi bulamazsınız. Başlangıç için mükemmel, orta seviyeler içinse ortalamanın üzerinde bir gitardır. Profesyonel değilseniz her türlü işinizi görür kısacası. Sapı oldukça rahattır, dilerseniz gelip deneyebilirsiniz ben çok rahat ettim kullanırken. Yanında orta seviye bir taşıma çantası da vereceğim, öyle kılıf gibi değil bildiğiniz 150-200 tl'lik bir taşıma çantası.

Gitarın sıfır fiyatı 1300-1500 arasında gidip geliyor. O yüzden yanında vereceğim taşıma çantasıyla birlikte fiyatı makul tuttuğumu düşünüyorum. Lütfen SR300 MPK modelinin fiyatına bakıp ona göre pazarlık teklif etmeyiniz MPK olan model pasif bas gitardır ve piyasada sadece metalik pembe rengi kaldığı için fiyatları IPT olan aktif bas'a göre daha düşüktür :)

Değerinde elektro gitarlar ile takas olabilir. Artı eksisi konuşulur. Ankara içinden elden teslim edeceğim kargo firmalarına güvenmiyorum.

Günün her saati arayabilirsiniz.

Ekli dosyalar:

Yükleniyor...

Bu Sayfayı Paylaş